Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:WOODY
Cena:10.87 €

Stavebnica kocky vo vedierku s prestrkávacím vekom 100 dielov; 2 v 1. Vedierko slúži zároveň na uskladnenie kociek aj ako roztrieďovač tvarov, je opatrený uchom. Kocky sú farebné a natur. Kocky sú vyrobené z kvalitného masívneho dreva a sú precízne opracované. Doporučené pre deti od 2 rokov.


 • Djeco Cubissimo
  Djeco Cubissimo

  Logická hra Djeca Cubissimo je súprava kociek určená na skladanie. Doskladaj kocku podľa zadania. Nie je to však vôbec jednoduché. Postavte podľa zadania základné postavenie kociek - základ pre..

  18.19 €
 • Dino Kocky kubus Šmolkov rok
  Dino Kocky kubus Šmolkov rok

  Zimný spánok nie je nič pre Šmolkov. Tí sa činia v každú ročnú dobu, rovnako ako mnohé neposedné ratolesti. Nad 12 drevenými kockami so šmolkovskými obrázkami sa ale upokojí skoro každý nezbedník. Pri..

  7.13 €
 • Bino Kocky, 30 ks
  Bino Kocky, 30 ks

  Farebné kocky KUBI vo vedierku s uškom. Postavte si čo najvyšší komín, hrad, vežu, ohrádku pre zvieratká alebo ďalšie zaujímavé stavby z krásne farebných tvarov! Pre najmenších je vedierko opatrené..

  7.13 €
 • Bino Obrázkové kocky - Baribal, 15ks
  Bino Obrázkové kocky - Baribal, 15ks

  Drevené obrázkové kocky s obrázkami medvedíka Baribala a jeho kamarátov je skvelou hračkou pre tých najmenších. Skladaním obrázku si dieťa upevní operácie syntézy, zlepšuje koordináciu oka a ruky a..

  8.26 €
 • TOPA Kocky kubus Zvieratká Statok drevo 20ks
  TOPA Kocky kubus Zvieratká Statok drevo 20ks

  Obrázkové kocky s motívom zvieratiek na statku sú klasickú a veľmi obľúbenou hračkou pre malé deti. Drevené kocky sú polepené obrázky zo života zvieratiek na statku v ich typických obydliach. Balenie..

  9.02 €
 • TOPA Kocky kubus Ako dedko menil drevo
  TOPA Kocky kubus Ako dedko menil drevo

  Drevené obrázkové kubusy z Podkrkonoší s nezabudnuteľnými obrázkami Marie Fischerovej - Kvěchová. Kocky vyrobené z tradičného materiálu - dreva - s obrázkami z klasickej rozprávky O dedkovi, ktorý menil...

  7.17 €
 • Fiesta Crafts Psík na tyči 2v1
  Fiesta Crafts Psík na tyči 2v1

  Klasická hračka, ktorá je navrhnutá tak, aby bola po čo najdlhšiu dobu najlepším spoločníkom malých detí. Je ideálna na podporu lezenia a chôdze malých detí. Zvieratko je možné tlačiť v ľahu, v sede..

  14.59 €
 • WOODY Základné tvary na doske s obrázkami
  WOODY Základné tvary na doske s obrázkami

  Logická hra pre najmenších, kde dieťa musí nájsť správny počet kolíčkov pre daný tvar. Precvičovanie tvarov, počítanie a farieb. Obsahuje 16 dielov. Doporučené pre deti od 2 rokov...

  9.78 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt