Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Vtech
Cena:166 €

VTECH BM4600 je detská video pestúnka v tvare sovy s extra veľkým 4,3 "farebným displejom s vysokým rozlíšením, s otočnou kamerou (PTZ so širokým rozsahom záberu a niekoľkonásobným zoomom, izbovým teplomerom, nočným módom a dosahom až 300m. Pestúnka Vám umožní, vďaka kvalitnému zvuku a obojstranné komunikáciu, komunikovať so svojím dieťaťom a prispieť tak k jeho pokojnému spánku.   Detská video pestúnka s extra veľkým 4,3 "farebným displejom s vysokým rozlíšením, s otočnou kamerou (PTZ so širokým rozsahom záberu a niekoľkonásobným zoomom, izbovým teplomerom, nočným módom a dosahom až 300m. Pestúnka Vám umožní, vďaka kvalitnému zvuku a obojstranné komunikáciu, komunikovať so svojím dieťaťom a prispieť tak k jeho pokojnému spánku. Luxusné detská video pestúnka BM4600 používa digitálne technológie FHSS 2.4GHz pre počúvanie a vynikajúci prenos obrazu bez akéhokoľvek rušenia či prskanie vám umožní zostať v neustálom kontakte s dieťaťom. Disponuje extra veľkým displejom 4,3 "monitorovaním teploty v miestnosti a ulkolébavkami. Hlasová aktivácia s automatickým pohotovostným režimom, čo značne obmedzuje elektromagnetické vlnenie v detskej izbe. Maximálny dosah až 300 metrov v otvorenom priestore (50 až 60m v interiéri). "Wi-Fi friendly" neovplyvňuje Wi-Fi sieť v dome.   Rodičovská jednotka: 4,3 "farebný displej LCD (WGVGA 480 × 272 pixelov). PTZ kameru možno otáčať horizontálne (doľava a doprava) 270 °, vertikálne (hore a dolu) 120 °. digitálny zoom. Diaľkové ovládanie zoomu (2 × zoom) a automatické infračervené nočné videnie. Vstavaný mikrofón umožňuje hovoriť s dieťaťom na diaľku. Vibrácie a tichý profil: hladina hluku detekovaná jednotkou - dieťa sa zobrazí na obrazovke. Režim Eco aktivovať iba zvuk bez obrazu. Ovládanie hlasitosti. Kontrolky indikujú vybitú batériu a detskú jednotku mimo dosahu. Kompaktný dizajn vám umožní vziať zariadenie kamkoľvek. Detská jednotka: Automatická infračervená kamera pre denné / nočné videnie. Diaľkovo nastaviteľný uhol kamery. 5 uspávaniek. Senzor merajúci teplotu miestnosti. Vysoká citlivosť mikrofónu. Ovládanie hlasitosti. Možnosť montáže na stenu.


 • Motorola Focus 66HD Wifi IP kamera
  Motorola Focus 66HD Wifi IP kamera

  Motorola Focus 66HD slúži ako domáci monitorovacia kamera aj moderné detská opatrovateľka pre rodičov, ktorí chcú mať o svojom dieťati neustály prehľad. Kamera vám dá skrz WiFi pripojenie pohľad v kvalite..

  54 €
 • Philips Avent Digitálny elektronický monitor dychu SCD580
  Philips Avent Digitálny elektronický monitor dychu SCD580

  Táto elektronická opatrovateľka Philips AVENT SCD580 / 00 zaručuje maximálne pohodlie a pocit bezpečia pre vás i vaše dieťa. Ponúka vysoko spoľahlivé spojenie a rad funkcií k upokojeniu dieťaťa...

  131.4 €
 • Motorola MBP 11 monitor dychu
  Motorola MBP 11 monitor dychu

  Digitálna detská opatrovateľka s technoligií DECT (10 kanálov) disponuje vysokou citlivosťou mikrofónu a indikáciou straty signálu. Ochráni váš malý poklad, keď nebude zrovna..

  39.96 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt