Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Vtech
Cena:147.1 €

VTECH BM4200 je detská video pestúnka v tvare medveďa s extra veľkým 4,3 "farebným displejom s vysokým rozlíšením, niekoľkonásobným zoomom, izbovým teplomerom, nočným módom a dosahom až 300 m. Pestúnka Vám umožní, vďaka kvalitnému zvuku a obojstranné komunikáciu, komunikovať so svojim dieťaťom a prispieť tak k jeho pokojnému spánku.     Detská video pestúnka s extra veľkým 4,3 "farebným displejom s vysokým rozlíšením, niekoľkonásobným zoomom, izbovým teplomerom, nočným módom a dosahom až 300 m. Pestúnka Vám umožní, vďaka kvalitnému zvuku a obojstranné komunikáciu, komunikovať so svojím dieťaťom a prispieť tak k jeho pokojnému spánku. Luxusné detská video pestúnka BM4200 používa digitálne technológie FHSS 2.4GHz pre počúvanie a vynikajúci prenos obrazu bez akéhokoľvek rušenia či prskanie vám umožní zostať v neustálom kontakte s dieťaťom. Disponuje extra veľkým displejom 4,3 "monitorovaním teploty v miestnosti a uspávankami. Hlasová aktivácia s automatickým pohotovostným režimom, čo značne obmedzuje elektromagnetické vlnenie v detskej izbe. Maximálny dosah až 300 metrov v otvorenom priestore (50 až 60m v interiéri). "Wi-Fi friendly" neovplyvňuje Wi-Fi sieť v dome.   Rodičovská jednotka: Farebný 4,3 "farebný displej LCD (WGVGA 480 × 272 pixelov). Kamera 640 × 480, CMOS bez infračerveného filtra., Uhol pohľadu: 56 stupňov, vertikálny uhol 37 stupňov., Digitálny zoom. Diaľkové ovládanie zoomu (2 × zoom) a automatické infračervené nočné videnie. Vstavaný mikrofón umožňuje hovoriť s dieťaťom na diaľku. Vibrácie a tichý profil: hladina hluku detekovaná jednotkou - dieťa sa zobrazí na obrazovke. Režim Eco aktivovať iba zvuk bez obrazu. Ovládanie hlasitosti. Kontrolky indikujú vybitú batériu a detskú jednotku mimo dosahu. Kompaktný dizajn vám umožní vziať zariadenie kamkoľvek. Detská jednotka: Automatická infračervená kamera pre denné / nočné videnie. Diaľkovo nastaviteľný uhol kamery. 5 uspávaniek. Senzor merajúci teplotu miestnosti. Vysoká citlivosť mikrofónu. Ovládanie hlasitosti. Možnosť montáže na stenu. Technické parametre: Batérie: 950mAh Lithium Polymer akumulátor Rozmery: 23 × 9,5 × 23 cm Váha bruto: 3,62 kg


 • Vtech Detská video pestúnka BM4500
  Vtech Detská video pestúnka BM4500

  BM4500, detská video pestúnka 4,3 "s extra veľkým 4,3" farebným displejom s vysokým rozlíšením, niekoľkonásobným zoomom, izbovým teplomerom, nočným módom a dosahom až 300 m. Pestúnka Vám..

  166 €
 • Vtech Detská video pestúnka BM4600 4,3 "Sova XL
  Vtech Detská video pestúnka BM4600 4,3 "Sova XL

  VTECH BM4600 je detská video pestúnka v tvare sovy s extra veľkým 4,3 "farebným displejom s vysokým rozlíšením, s otočnou kamerou (PTZ so širokým rozsahom záberu a niekoľkonásobným zoomom, izbovým..

  166 €
 • Gelati Dievčenské set 3 ks body Flowers - farebný
  Gelati Dievčenské set 3 ks body Flowers - farebný

  Nádherný set 3 ks body bude vašej dievčatku slušať a zaistí jej pohodlie po celý deň. Je vyrobený z príjemného, ​​ľahko elastického materiálu. Body majú okrúhly výstrih, krátke rukávy, zapínanie..

  14.51 €
 • Gelati Chlapčenský set 2 ks body Camp Boy - farebný
  Gelati Chlapčenský set 2 ks body Camp Boy - farebný

  Nádherný set 2 ks body bude vašim deťom slušať a zaistí im pohodlie po celý deň. Je vyrobený z príjemného, ​​ľahko elastického materiálu. Body majú okrúhly výstrih, krátke rukávy, zapínanie na..

  10.87 €
 • Gelati Chlapčenský set 2 ks zavinovacích body Camp Boy - farebný
  Gelati Chlapčenský set 2 ks zavinovacích body Camp Boy - farebný

  Nádherný set 2 ks zavinovacích body bude vašim deťom slušať a zaistí im pohodlie po celý deň. Je vyrobený z príjemného, ​​ľahko elastického materiálu. Body majú okrúhly výstrih, krátke rukávy,..

  11.96 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt