Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:TOPA
Cena:9.02 €

Obrázkové kocky s motívom zvieratiek na statku sú klasickú a veľmi obľúbenou hračkou pre malé deti. Drevené kocky sú polepené obrázky zo života zvieratiek na statku v ich typických obydliach. Balenie obsahuje celkom 6 súborov, ktoré slúžia ako predloha na zostavenie celkom 20 kociek. Jednotlivé kocky sa k sebe skladajú tak, aby výsledný obrázok súhlasil s predlohou. Kľúčové vlastnosti Klasické veselé drevené kocky Motív života na statku Obsahuje 20 kociek 100% český výrobok Pre deti od 3 rokov veku Zábava aj poučenie Obrázky majú veselé motívy a sú krásne farebné. Učí deti logike, sústredenie a celkovo precvičujú ich obratnosť, motorické schopnosti a myslenie. Kúpte im hračku, ktorá je overená časom a na ktorú si pamätáte zo svojich detských rokov aj vy!


 • Teifoc Stavebnica Teifoc Domček Horses
  Teifoc Stavebnica Teifoc Domček Horses

  Postav si konské stajne z pravých pálených tehličiek. Súčasťou balenia sú tehly, malta, lyžice, nádoba na maltu...

  8.64 €
 • MONTI-SYSTEM Stavebnica Monti 61.1 Toptrans 1:48
  MONTI-SYSTEM Stavebnica Monti 61.1 Toptrans 1:48

  Postavte si model MS 61.1. Toptrans bez použitia lepidla a nanášanie farieb. Rad PROFI patrí u Monti Systemu modelom, ktoré sú prepracované do posledného detailu. Tomu zodpovedá počet dielikov, ktorých môže..

  14.68 €
 • Vista Mozaika Color Jumbo, 167ks
  Vista Mozaika Color Jumbo, 167ks

  Popis produktu česká hračka Vráťte sa do svojho detstva a postavte si niečo z Mozaiky. Vhodné pre deti od 4 rokov. V balení nájdete 167 dielikov. Balené v plastovom boxe s vekom, do ktorého sa mozaika po..

  26.38 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt