Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:TOPA
Cena:7.17 €

Drevené obrázkové kubusy z Podkrkonoší s nezabudnuteľnými obrázkami Marie Fischerovej - Kvěchová. Kocky vyrobené z tradičného materiálu - dreva - s obrázkami z klasickej rozprávky O dedkovi, ktorý menil. Skladajte spolu s deťmi a rozprávajte sa príbeh o tom, ako jačanie dedko menil ... Súčasťou balenia je naviac aj predloha (leporelo) s rozprávkou. Obrázkové kocky precvičí u najmenších detí predstavivosť aj jemnú motoriku prstov a rodičia zaspomínajú na tradičnú rozprávku svojej mladosti. Staršie deti pri skladaní obrázkov rozvíja fantáziu, orientáciu a logické myslenie, a kocky motivujú ich k rozprávaniu príbehov. Balenie obsahuje 12 kociek a šesť obrázkových predlôh. Súčasťou balenia je leporelo s celou rozprávkou. Balené v kartónovej škatuľke. Určené pre deti od 3 rokov. Rozmer zloženého puzzle 14,8 x 11,1 cm


 • Dino Kocky kubus Šmolkov rok
  Dino Kocky kubus Šmolkov rok

  Zimný spánok nie je nič pre Šmolkov. Tí sa činia v každú ročnú dobu, rovnako ako mnohé neposedné ratolesti. Nad 12 drevenými kockami so šmolkovskými obrázkami sa ale upokojí skoro každý nezbedník. Pri..

  7.13 €
 • Bino Kocky, 30 ks
  Bino Kocky, 30 ks

  Farebné kocky KUBI vo vedierku s uškom. Postavte si čo najvyšší komín, hrad, vežu, ohrádku pre zvieratká alebo ďalšie zaujímavé stavby z krásne farebných tvarov! Pre najmenších je vedierko opatrené..

  7.13 €
 • Crocodile Creek Poznávacie puzzle Európa
  Crocodile Creek Poznávacie puzzle Európa

  Veľké puzzle mapy Európy ak tomu 20 hracích figúrok. Súprava obsahuje: Puzzle 100 dielikov, veľkosť 91 x 70 cm 20 kartónových stojacich figúrok Informačnú brožúru doporučejeme vek: 5 rokov +..

  20.39 €
 • Crocodile Creek Hraj sa a poskladaj si puzzle safari
  Crocodile Creek Hraj sa a poskladaj si puzzle safari

  3D krabica v tvare džípa s funkčnými kolieskami v nej puzzle safari a 5ks kartónových figúrok tvoria dohromady krásnu súpravu na hranie. Súprava obsahuje: Krabicu - auto (cca 28 x 15 x 10 cm), puzzle 24..

  16.29 €
 • Crocodile Creek Mini puzzle piráti
  Crocodile Creek Mini puzzle piráti

  Veselé puzzle s otylými pirátmi, z pevného kartónu v ozdobnej krabičke. Veľkosť jednotlivých dielikov cca 7 x 7cm. Balenie: obsahuje 24 dielikov, veľkosť obrázku je 28x38 cm Vek: 3 roky +..

  8.19 €
 • Crocodile Creek Mini puzzle II piráti
  Crocodile Creek Mini puzzle II piráti

  Pirátske puzzle z pevného kartónu v ozdobnej krabičke. Veľkosť jednotlivých dielikov cca 7 x 7cm. Balenie: obsahuje 24 dielikov, veľkosť obrázku je 28x38 cm Vek: 3 roky +..

  8.64 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt