Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:THERMOBABY
Cena:22.9 €

Stolička na WC Kiddyloo od Thermobaby Praktické schodíky / stolička k dospeláckemu WC aj pre Vašich najmenších. Táto stolička a schodíky v jednom, to je ideálna detská pomôcka pre bezpečný WC tréning, a to najmä vďaka jej priliehavému tvaru a protišmykovým prvkom. Praktická, ľahko sa skladá, a skladuje. Disponuje ergonomickými rukoväťami pre ešte pohodlnejšie použitie. Schodíky sú výškovo prispôsobiteľné, rovnako ako výška opierky na nožičky. Materiál: polypropylén. Vyrobené v súlade s požadovanými bezpečnostnými normami. Výroba vo Francúzsku. Ďalšie informácie: Rozmery produktu: 34 × 20 × 40 cm. Hmotnosť balenia: 1,43 kg. Vhodné pre deti vekové kategórie: od 18 mesiacov.


 • Cosing Sedadlo na WC Klasik - tyrkysové
  Cosing Sedadlo na WC Klasik - tyrkysové

  Sedadlo na WC-adaptér. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko sedátko ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Je ľahký, kompaktný a vďaka svojmu..

  1.6 €
 • Cosing Nočník - stolička (hracia)
  Cosing Nočník - stolička (hracia)

  Materiál: tvrdený silný plast pohodlná veľká opierka široká sedacia časť ergonomický tvar antipolišová ochrana spodku nožičiek nádoba vo farbe korpusu ..

  6.5 €
 • Cosing Nočník Krokodíl
  Cosing Nočník Krokodíl

  Materiál: tvrdený silný nezávadný plast pohodlná široká sedacia časť ergonomický tvar nádoba v farbe korpusu  ..

  4.33 €
 • Cosing Nočník - stolička
  Cosing Nočník - stolička

  Materiál: tvrdený silný plast pohodlná veľká opierka široká sedacia časť ergonomický tvar antipolišová ochrana spodku nožičiek nádoba v farbe korpusu ..

  5.05 €
 • Bebe-jou Tréningový nočník Hello Little One
  Bebe-jou Tréningový nočník Hello Little One

  Spoločnosť Bébé-jou už viac ako 60 rokov vyrába predmety slúžiace k starostlivosti o dieťa. Výrobky vychádzajú zo skúsenosti rodičov a detí a vyznačujú sa kreatívnym dizajnom a bezpečnosťou. Výšku..

  17.82 €
 • Bebe-jou Nočník oválny, Wishing Pooh
  Bebe-jou Nočník oválny, Wishing Pooh

  Špeciálny tvar nočníka Bébé-jou zaisťuje pohodlie pri sedení. Veľmi dôležitý je aj protišmykový okraj na spodnej strane nočníka, ktorý zabraňuje posúvaniu a tiež poškrabaniu všetkých typov..

  8.33 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt