Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Scarlett
Cena:141.7 €

Nádherná detská postieľka Scarlett s praktickou zásuvkou je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Postieľka má sťahovací bok, ktorého mechanizmus je opatrený 4bodobým systémom na každej strane. Rošt je možné nastaviť do 2 polôh. Nohy postieľky majú predvŕtané otvory pre kolieska (nie sú súčasťou postieľky). Postieľka je vyrobená podľa platných noriem EU ČSN EN 716-1 a STN EN 716-2 na výrobky pre deti do 3 rokov. Povrchová úprava bezfarebným lakom vyhovuje vyhláške Ministerstva zdravotníctva SR č. 84/2001 Zb., kladených na výrobky s lakovanou úpravou, pre deti do 3 rokov. Rozmer pre matrac: 120x60 Hĺbka v hornej polohe roštu: 38 cm Hĺbka v spodnej polohe roštu: 64 cm Výška bočnice: 90 cm Celkové rozmery: 125x66x103 cm Hmotnosť: 30 kg


 • Scarlett Detská postieľka s odnímateľnými priečkami Dominik, borovica
  Scarlett Detská postieľka s odnímateľnými priečkami Dominik, borovica

  Krásna detská postieľka Dominik je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Postieľka má vyberacie priečky a nastaviteľný rošt do 2 polôh. Nohy postieľky majú predvŕtané otvory pre kolieska. Kolieska..

  46.87 €
 • Delta Detská kolíska s ovečkami Briarwood
  Delta Detská kolíska s ovečkami Briarwood

  Rozkošná kolíska pre bábätko v jemnom svetlom odtieni a nádherným dizajnom kolísky. Kolieska možno schovať alebo zabrzdiť. Priestranný košík, variabilne nastaviteľné vibrácie, nočné svetlo, jemné..

  127.2 €
 • Delta Kolíska pre dieťatko Simmons
  Delta Kolíska pre dieťatko Simmons

  Uspať Vaše dieťa bude oveľa jednoduchšie s pomocou kolísky Simmons. Kolíska má funkciu hojdania zo strany na stranu, čo napodobňuje hojdanie v náručí rodičov. Kolíska obsahuje: - variabilná rýchlosť..

  104.6 €
 • Delta Detská postieľka Manhattan 3v1, 140x70 cm - šedá
  Delta Detská postieľka Manhattan 3v1, 140x70 cm - šedá

  Nádherná detská postieľka Manhattan 3 v1 v modernom minimalistickom dizajne bude pre vaše bábätko to pravé. Postieľka má špeciálny systém podpory matrac, ktorý sa prispôsobuje spoločne s rastom vašich..

  278.1 €
 • Baby Dan Nástavec na nohy k postieľke Baby Steps, 2 ks
  Baby Dan Nástavec na nohy k postieľke Baby Steps, 2 ks

  Nadstavec od svetového špecialistu na bezpečnosť detí - dánskej firmy BabyDan, dopraje deťom i rodičom pokojnejšiu noc a zmierni priebeh choroby. Umiestňujú sa pod nohy postieľky u hlavičky dieťaťa, aby..

  14.51 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt