Informácie o prudukte:
Kategória: Detské papučky
Dodavateľ:První krůčky
Cena:5.78 €

Pohodlné papučky s bielou výšivkou zaistia vašim detičkám pohodlie na každom krôčiku. Zvršok je vyrobený z priedušnej bavlnenej rifľoviny. Topánočky sú veľmi ľahké a ohybné. Sú zdravotne nezávadné, majú pružnú širokú gumu v oblasti priehlavku a podošvu z ľahčenej gumy.


 • První krůčky Dievčenské papučky s kytičkou - modré
  První krůčky Dievčenské papučky s kytičkou - modré

  Krásne papučky s fuchsiovou kvetinkou zaistia vašim detičkám pohodlie na každom krôčiku. Zvršok je vyrobený z priedušnej bavlnenej rifľoviny. Topánočky sú veľmi ľahké a ohybné. Sú zdravotne..

  6.15 €
 • První krůčky Chlapčenské papučky s koníkom - modré
  První krůčky Chlapčenské papučky s koníkom - modré

  Pohodlné papučky s výšivkou modrého koníka zaistia vašim detičkám pohodlie na každom krôčiku. Zvršok je vyrobený z priedušnej bavlnenej rifľoviny. Topánočky sú veľmi ľahké a ohybné. Sú zdravotne..

  6.15 €
 • Ren But Detské papučky s motýlikom
  Ren But Detské papučky s motýlikom

  Sladké papučky s bodkami a hravým motýlikom sú tým pre prvé krôčiky Vášho dieťatka. Sú vyrobené z vysoko akostnej bavlnenej tkaniny, vďaka ktorej sú dokonale priedušné. Vďaka pevnému opätku je..

  7.24 €
 • Mimoni Veselé prezúvky šľapky
  Mimoni Veselé prezúvky šľapky

  Rozkošné detské prezúvky, v ktorých bude radosť chodiť. Celoplošný motív filmového hrdinu Mimoňa. Sú vyrobené z príjemného hebkého materiálu...

  10.49 €
 • Barea Chlapčenské ortopedické papuče - tmavo modré
  Barea Chlapčenské ortopedické papuče - tmavo modré

  Zdravotné ortopedické papuče v modrom odtieni zaistí vašim deťom pohodlie na každom kroku. Zvršok obuvi je vyrobený z prírodnej kože. Papuče majú podšívku z materiálu Cambrela, dva nastaviteľné pásiky..

  10.87 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt