Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Pilsan
Cena:176.3 €

Basketbalový kôš s podstavcom znovu naplniteľným vodou alebo pieskom. Nastaviteľná výška koša od 220 až 280 cm. Použitie doma aj vonku.


 • Zuru Vodné balóniky s prakom
  Zuru Vodné balóniky s prakom

  To je tá pravá zábava na letné dni! Pripojte, naplňte a za minútu vytvorte 100 samouzavíratelných balónikové bômb. Zažite neopakovateľnú vodné bitku! Sada obsahuje prak na balóniky s dostrelom až 40..

  23.79 €
 • Zuru Vodné balóniky s pištoľami (1/6)
  Zuru Vodné balóniky s pištoľami (1/6)

  To je tá pravá zábava na letné dni! Pripojte, naplňte a za minútu vytvorte 100 samouzavíratelných balónikové bômb. Zažite neopakovateľnú vodné bitku! Sada obsahuje aj dve vodné pištole s dostrelom 5..

  28.69 €
 • HM Studio Drak plastový
  HM Studio Drak plastový "Mimoni" 58,5 x 56 cm

  Klasický lietajúci drak - s motívom Mimoňov. Lietajúci drak, je vyrobený prevažne z plastového materiálu, vďaka tomu skvele odporuje vzduchu a nádherne sa vznáša vo vetre. Drak sa jednoducho skladá a má..

  4.79 €
 • Zuru Vodné balóniky Mimoni - 100 ks
  Zuru Vodné balóniky Mimoni - 100 ks

  To je tá pravá zábava na letné dni! Pripojte, naplňte a za minútu vytvorte 100 samouzavíratelných balónikové bômb. Zažite neopakovateľnú vodné bitku! Sada obsahuje aj dve vodné pištole s odstrelom 5..

  11.28 €
 • Teddies Luk + 3 šípy + terč
  Teddies Luk + 3 šípy + terč

  Vonkajšia súprava luku so šípmi pre malé bojovníkmi. Súprava obsahuje: Luk 71 cm +3 šípy v puzdre + terč plast v krabici Vhodné pre deti od 3 rokov  ..

  8.26 €
 • Wiky Lietajúci drak - lastovička nylon
  Wiky Lietajúci drak - lastovička nylon

  Parádny lietajúci drak sa bude na oblohe určite moc dobre vynímať. Tak hurá na drakiádu! Poďte sa spoločne vyšantiť pri púšťaní drakov, treba s touto lastovičkou. Veľkosť: 160 x 80 cm B 2 farebné..

  9.96 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt