Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:Philips Avent
Cena:7.09 €

Jednorázové denné vložky 30 kusov • Komfortné a nenápadné • Maximálne pohodlné 1. Neviditeľné pod oblečením. Ultra tenké a tvarované. Samolepiaca páska zamedzuje posúvaniu vložky v podprsenke. 2. Ultra absorpčné. Viac vrstiev s vysokou absorpciou a vrstva, ktorá zachytí vlhkosť vo vnútri vložky. 3. Veľmi mäkká vrstva. Dermatologicky testované. Jednotlivo balené pre dokonalú hygienu. Pocit sucha a pohodlia cez deň i noc.


 • Bella Happy Bella Mamma sieťované nohavičky, 2 ks, veľkosť M L
  Bella Happy Bella Mamma sieťované nohavičky, 2 ks, veľkosť M L

  Sieťované nohavičky pre opakované použitie Bella Mamma Elastické nohavičky sú vyrobené z jemnej sieťoviny, ktorá zaisťuje voľnú cirkuláciu vzduchu. Slúži na udržanie popôrodných vložiek (aj..

  2.4 €
 • BEBA PRE 1, 600g
  BEBA PRE 1, 600g

  Instantné mliečna dojčenská výživa s baktériami mliečneho kvasenia Bifidus Lactis, od narodenia, 600 g krabice (2 × 300 g) BEBA OPTIPRO 1 je počiatočná výživa od Nestlé vyvinutá na základe 60 rokov..

  9 €
 • Hami 0+ 6 x 800g
  Hami 0+ 6 x 800g

  Hami počiatočné mlieko od narodenia s prebiotickú vlákninou GOS / FOS je vyrobené procesom fermentácie Lactofidus. Má optimálne zloženie bielkovín a je ľahko stráviteľné. Obsahuje tiež prebiotiká, ktoré..

  60.87 €
 • Nutrilon dojčenské mlieko 1 Nenatal 400g
  Nutrilon dojčenské mlieko 1 Nenatal 400g

  Nutrilon 1 Nenatal je určený pre diétny režim pri výžive nedonosených detí a detí s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Užíva sa od dosiahnutia štandardnej pôrodnej hmotnosti (2,5 kg) a mal by byť predčasne..

  13.99 €
 • Nutrilon dojčenské mlieko 1 HA 800g
  Nutrilon dojčenské mlieko 1 HA 800g

  Počiatočná dojčenská mliečna výživa určená pre deti od narodenia so zvýšeným rizikom vzniku alergií. Výživa obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov vyvinutú podľa vzoru materského mlieka. Nutrilon 1..

  17.49 €
 • Nutrilon dojčenské mlieko 5 Pronutra 6x800g
  Nutrilon dojčenské mlieko 5 Pronutra 6x800g

  Detská mliečna výživa Nutrilon 5 Pronutra je teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobená výživovým potrebám detí vo veku od ukončeného 3. roka. Nutrilon 5 Pronutra podporuje úspešný..

  72 €
 • Nutrilon dojčenské mlieko 2 Pronutra Good Night 6x 800g
  Nutrilon dojčenské mlieko 2 Pronutra Good Night 6x 800g

  Dojčenská mliečna výživa je určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca ako posledná dávka výživy pred spaním. Výživa obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov vyvinutú podľa vzoru materského mlieka...

  72 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt