Informácie o prudukte:
Kategória: Cestujeme s deťmi
Dodavateľ:Osprey
Cena:272.6 €

Značka Osprey je majstrom vo výrobe batohov s 40-ročnou praxou a všetky nadobudnuté skúsenosti teraz prenáša aj do výroby sedačiek pre deti. Poco zaručí, že nosič i dieťa sa budú cítiť pohodlne a príjemne počas celého výletu. Krosná majú odvetraný výškovo nastaviteľný chrbtový systém, samostatnú kapsu na vodný vak, odnímateľnú "slintaciu" podložku, striešku proti slniečku, bočné odkladacie strečové vrecká, zadné strečové vrecko so zipsovým vreckom a TÜV GS bezpečnostný certifikát. Parametre produktu: bedrový pás, prsný pás, rozmery 73 x 38 x 43 cm, hmotnosť 3480 g


 • Chicco Krosná Finder s pláštenkou, Race
  Chicco Krosná Finder s pláštenkou, Race

  Finder zaručuje maximálne pohodlie, jej ideálne konštrukčné riešenie s prepracovaným polstrovaním zaistí pohodu pri krátkych prechádzkach aj na dlhých výletoch. pre deti od 6 do 36 mesiacov (dieťa od 6..

  134.5 €
 • Lodger Nosidlo a fusak Shelter Fleece Reluxury Sepia
  Lodger Nosidlo a fusak Shelter Fleece Reluxury Sepia

  Lámete si hlavu s výberom nosidla? Potom neprehliadnite toto viacúčelové nosidlo Shelter. Môžete v ňom nosiť deti od narodenia až do 18 mesiacov. Nosidlo je dostatočne priestranné a pomocou sťahovacích..

  61.78 €
 • We Made Me Nosič detí Kaatu Baby, Bubblegum Charcoal Zigzag
  We Made Me Nosič detí Kaatu Baby, Bubblegum Charcoal Zigzag

  We Made Me Nosič detí Kaatu je určený deťom od narodenia do 2 rokov (do 15 kg). Možnosť nosenia vpredu alebo na chrbte. Súčasťou vložka pre novorodencov. Opierka hlavičky je nastaviteľná. Pre maximálne..

  49.05 €
 • Manduca Summer Vibes, Green
  Manduca Summer Vibes, Green

  Nosítko "SummerVibes" Manduca Veselé farebné letné prevedenie. Materiál: biobavlna. Praktické, spoľahlivé, pohodlné pre matku i dieťa. Kvalitné spracovanie z trvanlivých..

  124 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt