Informácie o prudukte:
Kategória: Nosidlá a šatky
Dodavateľ:Osprey
Cena:272.6 €

Značka Osprey je majstrom vo výrobe batohov s 40-ročnou praxou a všetky nadobudnuté skúsenosti teraz prenáša aj do výroby sedačiek pre deti. Poco zaručí, že nosič i dieťa sa budú cítiť pohodlne a príjemne počas celého výletu. Krosná majú odvetraný výškovo nastaviteľný chrbtový systém, samostatnú kapsu na vodný vak, odnímateľnú "slintaciu" podložku, striešku proti slniečku, bočné odkladacie strečové vrecká, zadné strečové vrecko so zipsovým vreckom a TÜV GS bezpečnostný certifikát. Parametre produktu: bedrový pás, prsný pás, rozmery 73 x 38 x 43 cm, hmotnosť 3480 g


 • Osprey Detská sedačka Poco AG, Seaside Blue
  Osprey Detská sedačka Poco AG, Seaside Blue

  Značka Osprey je majstrom vo výrobe batohov s 40-ročnou praxou a všetky nadobudnuté skúsenosti teraz prenáša aj do výroby sedačiek pre deti. Poco zaručí, že nosič i dieťa sa budú cítiť pohodlne a..

  272.6 €
 • Lodger Funkčné nosidlo Shelter 2.0 Cotton Sport Anise
  Lodger Funkčné nosidlo Shelter 2.0 Cotton Sport Anise

  Toto parádne funkčné nosidlo využijete na nosenie detí vo vodorovnej polohe, na boku a dokonca aj ako fusak do autosedačky. Ľahko sa prispôsobí vám i potrebám vášho bábätka. Shelter bol vyvinutý a..

  72.69 €
 • Manduca Vivid Green
  Manduca Vivid Green

  Ergonomické nosítko Manduca Vivid Green je určené pre nosenie detí od narodenia do ich 5 rokov, prípadne od 3 do 20 kg. Vnútorná integrovaná zmenšovacia vložka umožňuje nosenie bábätka od narodenia, bez..

  105 €
 • Manduca FumBee pieskové
  Manduca FumBee pieskové

  chráni popruhy pred slinami dieťaťa zapínanie na suchý zips obojstranné je možné kombinovať so všetkými typmi mäkkých nosidiel vhodné aj pre pásy autosedačky ..

  14.36 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt