Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:NUK
Cena:11.24 €

Súprava špeciálnych prsných klobúčikov pre upokojenie boľavých bradaviek a zachytenie vzácneho materského mlieka. Súprava špeciálnych prsných klobúčikov 6 ks Súprava obsahuje: 2 Zberače materského mlieka Na čisté a jednoduché zachytávanie materského mlieka Anatomicky tvarovaný ochranný klobúčik Výlevka pre jednoduché prelievanie 2 Ventilované chrániče prsných bradaviek Pre účinnú ochranu a rýchlu úľavu boľavých a citlivých bradaviek Anatomicky tvarovaný ochranný klobúčik S vetracími otvormi 2 Mäkké vložky s jemnými okrajmi do silikónových klobúčikov = Celkom 6 ks / balenie


 • Philips Avent Absorpčné prsné vložky jednorázové denné - 30ks
  Philips Avent Absorpčné prsné vložky jednorázové denné - 30ks

  Jednorázové denné vložky 30 kusov • Komfortné a nenápadné • Maximálne pohodlné 1. Neviditeľné pod oblečením. Ultra tenké a tvarované. Samolepiaca páska zamedzuje posúvaniu vložky v podprsenke. ..

  7.09 €
 • Bella Happy Bella Mamma sieťované nohavičky, 2 ks, veľkosť M L
  Bella Happy Bella Mamma sieťované nohavičky, 2 ks, veľkosť M L

  Sieťované nohavičky pre opakované použitie Bella Mamma Elastické nohavičky sú vyrobené z jemnej sieťoviny, ktorá zaisťuje voľnú cirkuláciu vzduchu. Slúži na udržanie popôrodných vložiek (aj..

  2.4 €
 • Sunar Premium 4, 600g
  Sunar Premium 4, 600g

  Sunar premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka. Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Vitamín A prispieva k..

  11.6 €
 • BEBA AR 1 špeciálne dojčenské mlieko pri grckaniu, 800g
  BEBA AR 1 špeciálne dojčenské mlieko pri grckaniu, 800g

  Viete, že až polovicu novorodencov trápi grckanie? Je pomerne normálne, že v priebehu kŕmenia či po ňom sa dieťatku vráti trošku potravy naspäť. Ak je to však vo väčšej miere alebo častejšie, jedná sa..

  14.9 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt