Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Mr. FOX
Cena:25.42 €

Krásny mäkučký mantinel z kolekcie Dogs zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky. Ľahko ho upevníte pomocou viazacích šnúrok. Ideálne v kombinácii s ďalšími produktmi z kolekcie Dogs. Údržba: pranie v práčke max. 40 ° C nebieliť Pri niektorých produktoch sa môže stať, že v dôsledku použitia väčšieho množstva farby dochádza pri prvom praní k uvoľneniu viac farebných pigmentov. Tento problém sa dá jednoducho vyriešiť druhým alebo tretím praním, kedy sa prebytok farby odstráni, teda odporúčame prať zvlášť. Tento proces nemá žiadny vplyv na farebnosť a kvalitu produktu.


 • BeeMy Mantinel do postieľky PINK STARS / DOLLY
  BeeMy Mantinel do postieľky PINK STARS / DOLLY

  Nechajte svojich najmenších spinkať v pohodlí a kvalite. Mantinel / ochranný golier do postieľky v krásnych farbách a motívoch: Mäkká vnútorná výplň pomôže Vášmu dieťatku cítiť sa bezpečne a..

  24.7 €
 • Candide Mantinel Little Indian, 60x120 cm 70x140 cm
  Candide Mantinel Little Indian, 60x120 cm 70x140 cm

  Mantinel na detskú postieľku z kolekcie Little Indian zabráni priamemu kontaktu s tvrdými lamelami. Vaše bábätko tak bude v bezpečí. Mantinel je vhodný do postielok o rozmeroch 60x120 cm a 70x140 cm. Vďaka..

  69.31 €
 • BeeMy Mantinel do postieľky LOLA DOLLY
  BeeMy Mantinel do postieľky LOLA DOLLY

  Nechajte svojich najmenších spinkať v pohodlí a kvalite. Mantinel / ochranný golier do postieľky v krásnych farbách a motívoch: Mäkká vnútorná výplň pomôže Vášmu dieťatku cítiť sa bezpečne a..

  24.7 €
 • Candide Mantinel na postieľky 120 a 140 cm, Koník
  Candide Mantinel na postieľky 120 a 140 cm, Koník

  Candide Mantinel na postieľky 60 × 120 a 70 × 140 cm Malý koník prvotriednej kvality chráni bábätko pred udretím a dodáva mu tieň a pocit bezpečia. Mantinel do postieľok na mašle: Vhodný pre rozmery..

  60.69 €
 • Candide Mantinel Air do postieľky Medvedík s kapucňou - hnedý
  Candide Mantinel Air do postieľky Medvedík s kapucňou - hnedý

  Candide Mantinel Air do postieľky'Medvedík s kapucňou' je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm. Pre väčšie pohodlie a bezpečie Vašich najmenších. Spodná časť veľmi..

  66 €
 • Candide Mantinel Air do postieľky Mačička
  Candide Mantinel Air do postieľky Mačička

  Candide Mantinel Air do postieľky'Mačička' je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm. Pre väčšie pohodlie a bezpečie Vašich najmenších. Spodná časť veľmi..

  66 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt