Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Motorola
Cena:229 €

Digitálne video baby monitor Motorola MBP55 umožňuje vždy sledovať veci okolo seba. Jeho 2,4 GHz FHSS digitálna technológia vám dáva pocit, že signál je bezpečný, takže ostatní nemôžu odpočúvať. Tento video monitor ponúka zobrazenie na plne farebnej obrazovke s displejom 5,0 "a infračervené nočné videnie pre sledovanie vecí vo veľmi slabých svetelných podmienkach. Diaľkové natáčanie, nakláňanie a priblíženie na kameru, napájanú prenosnou batériou, zaisťuje dokonalý výhľad na vaše dieťa a krištáľovo čistý obojsmerný zvuk umožňuje jasne komunikovať, ako keby ste boli s vaším malým v rovnakej miestnosti. S MBP55 značky Motorola máte možnosť sledovať ich sen. Bezdrôtová technológia: 2,4 GHz FHSS Zabezpečené šifrovanie dát Eko režim 5.0 "farebný displej Dosah až 300 m * Infračervené nočné videnie Mikrofón s vysokou citlivosťou ovládanie hlasitosti Vizuálny indikátor úrovne zvuku Sledovanie teploty v miestnosti obojsmerná komunikácia Vzdialené natáčania, naklonenie a priblíženie Nabíjacie batérie zabudované v kamere uspávanky Obsah balenia: Prenosná kamera s nabíjacími batériami rodičovská jednotka 2 adaptéry Rýchly sprievodca Uchytenie: montážna súprava pre pripojenie kamery na rôzne povrchy (napr. Kočík alebo detská postieľka).


 • Motorola MBP 667 HD Connect
  Motorola MBP 667 HD Connect

  MBP667 Connect značky Motorola je detský monitor s 2,8 "HD displejom, Wi-Fi pripojením a" duálnym režimom ", ktorý umožňuje, aby sa váš smartphone alebo tablet pripojený k internetu premenil na..

  179 €
 • Nuvita Detská digitálna pestúnka, šedá
  Nuvita Detská digitálna pestúnka, šedá

  Nuvita Detská digitálna pestúnka Taliansky dizajn ukrývajúci pokročilú technológiu. Inteligentné funkcie automatickej aktivácie pri zaznamenaní zvuku zaistia úsporu energie a predĺži dobu..

  58.2 €
 • Babymoov Monitor EASY CARE DIGITAL GREEN
  Babymoov Monitor EASY CARE DIGITAL GREEN

  Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green Babymoov Baby monitor Easy care Digital green je digitálna detská pestúnka s dosahom až 500m a funkciou VOX (aktivácia hlasom či plačom dieťaťa). Ľahko..

  68.73 €
 • Babymoov Monitor Premium Care Digital Green
  Babymoov Monitor Premium Care Digital Green

  Babymoov Baby monitor Premium Care Digital Green Babymoov Baby monitor Premium care Digital green je dotyková, obojsmerná detská pestúnka s dosahom až 1400m a funkcií VOX (aktivácia hlasom dieťaťa). Dotyková a..

  130.5 €
 • Babymoov Baby kamera 0% emission
  Babymoov Baby kamera 0% emission

  Babymoov Baby kamera 0% emission pre možnosť stráženia a sledovania dieťaťa prostredníctvom chytrého telefónu. Prostredníctvom WIFI máte neobmedzený dosah. Prvá detská video pestúnka s nulovými emisiami..

  239.9 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt