Informácie o prudukte:
Kategória: Zdravie a bezpečnosť dieťaťa
Dodavateľ:Motorola
Cena:167.2 €

MBP 36 S detská opatrovateľka MOTOROLA Digitálna detská pestúnka s 3,5 "LCD Nový model opatrovateľky Motorola MBP 36 S, ktorý nahrádza obľúbený model MBP 36. MBP 36 S je bezdrôtová detská video pestúnka značky Motorola. Digitálna technológia 2,4GHz FHSS Vám dáva pokoj na duši s vedomím, že jeho signál je bezpečný, takže ostatní nemôžu odpočúvať. Obrazovkou tejto opatrovateľky je 3,5 "farebný LCD displej, ktorý v kombinácii s kamerou s infračerveným nočným videním, umožňuje dohliadanie na dieťa aj pri veľmi nízkej úrovni svetla. S MBP 36 S Motorola máte možnosť pozerať sa, ako sníva. funkcia 3,5 "/ 8,9 cm digitálne video baby monitor (rozlíšenie QVGA 320 x 240) 2.4 GHz FHSS bezdrôtová technológia Vysoká citlivosť mikrofónu Ovládanie hlasitosti a vizuálny indikátor hladiny akustického hluku Bezpečné šifrovanie dát ECO režim Dosah až 300 metrov * Upozornenie mimo dosahu Stráženie izbovej teploty


 • Summer Infant Prenatálny odposluch
  Summer Infant Prenatálny odposluch

  Prenatálny odposluch umožňuje vypočuť si tlkot srdca, štikútanie, pohyby alebo kopanie bábätka cez brušnú stenu. nepracuje na princípe vlnenia ako ultrazvuk (nevyžaruje teda žiadnu energiu do..

  27.96 €
 • Motorola MBP 50 detská opatrovateľka
  Motorola MBP 50 detská opatrovateľka

  Motorola digitálne video baby monitor MBP50 umožňuje dohliadať vždy nad vašimi deťmi. Jeho digitálna technológia na frekvencii 2,4 Ghz FHSS vám dáva pokoj na duši vďaka vedomie, že jeho signál je..

  196.5 €
 • SMARTON SM 150 Detská digitálna pestúnka
  SMARTON SM 150 Detská digitálna pestúnka

  SMARTON Digitálna pestúnka SM 150 slúži na kontrolu Vášho dieťaťa. Obojsmerná komunikácia s dosahom až 300 m. Klip na opasok u rodičovskej jednotky. Záruka súkromnej komunikácie. Digitálna detská..

  32.69 €
 • G-mini Ohrádka Zela Krtko tmavo červená
  G-mini Ohrádka Zela Krtko tmavo červená

  S nákupom darček zdarma - veľká látková hrkálka Včielka značky Infantino, ktorú možno zavesiť na kočík, postieľku či autosedačku. Ohrádka je ideálne miesto pre detské hry i odpočinok. Konštrukcia..

  54.51 €
 • G-mini Ohrádka Zela Krtko tmavo hnedá
  G-mini Ohrádka Zela Krtko tmavo hnedá

  S nákupom darček zdarma - veľká látková hrkálka Včielka značky Infantino, ktorú možno zavesiť na kočík, postieľku či autosedačku. Ohrádka je ideálne miesto pre detské hry i odpočinok. Konštrukcia..

  54.51 €
 • Chicco Zábrana schodisko
  Chicco Zábrana schodisko

  Pre váš pokoj, pre bezpečie dieťaťa. Rodičia sú stále v strehu 24 hodín denne a malým deťom hrozí množstvo nebezpečenstiev. Zábrana na schodisko je vhodná ako pre uzavretie schodov, tak aj na uzávierku..

  47.24 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt