Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Motorola
Cena:185 €

MBP662 Connect Motorola je "duálna" HD Wi-Fi video kamera s 2,4 "zobrazovacím zariadením, ktoré vám umožní zmeniť váš cez internet pripojený chytrý telefón alebo tablet na plnohodnotnú monitorovaciu kameru, vďaka ktorej budete môcť sledovať vaše deti odkiaľkoľvek. Motorola MBP662 Connect obsahuje digitálny zoom, infračervené nočné videnie a obojsmernú komunikáciu, aby ste vedeli, čo sa aktuálne deje a mohli komunikovať s vaším dieťaťom. Motorola kamera s Wi-Fi pripojením funguje prostredníctvom zabezpečeného cloudu s názvom Hubble. Hubble aplikácia je k dispozícii zadarmo pre streamovanie a zasielanie upozornení do inteligentného telefónu, tabletu alebo PC. Reálny čas upozornenia pri pohybe, zvuku a zmene teploty vám prinesie pokoj na duši, nech už ste kdekoľvek. 2,4 inch / 6,1cm Digitálne video baby monitor spojený cez 2.4GHz FHSS bezdrôtovou technológiou (motion JPEG). Vzdialený monitoring cez chytrý telefón, tablet, notebook a počítač odkiaľkoľvek cez Wi-Fi 802.11b / g / n spojenie. Bezpečné šifrovanie dát HD video kvalita: 320x240 rozlíšenie / H.264 video kompresia Dosah až 180 m * Infračervené nočné videnie Upozornenie na pohyb a zvuk monitoring teploty obojsmerná komunikácia Funkcia vzdialeného ovládania zoomu uspávanky Upozornenie na vybitú batériu u rodičovskej jednotky Stojan a pripevnenie na stenu Funguje s Hubble aplikáciou Vzdialené HD (720p) streamovanie videa Videozáznam a robenie snímok Obsah balenia: rodičovská jednotka Detská jednotka Užívateľský sprievodca Rýchla užívateľská príručka Batérie pre rodičovskú jednotku 2x napájací adaptér (rodičovská a detská jednotka) Jednoduchá inštalácia: Rozbaľte a Stiahnete si Hubble aplikáciu a pripojte sa Pripravené na monitorovanie


 • Bayby BBM 7000 Digitálny audio pestúnka
  Bayby BBM 7000 Digitálny audio pestúnka

  BAYBY BBM 7000 Digitálny audio pestúnka Istotu, že mamička bude počuť práve a len to svoje bábätko, a nie to u susedov, prináša digitálne audio pestúnka BAYBY BBM 7000. Minimalisticky vyzerajúca dvojica..

  49 €
 • Bayby BBM 7010 Digitálny audio s LCD pestúnka
  Bayby BBM 7010 Digitálny audio s LCD pestúnka

  BAYBY BBM 7010 Digitálny audio pestúnka s LCD displejom stráži zvukom aj vizuálne Bábätko je obrovská radosť, ale snáď ešte väčšiu starosť, aby sa mu nič nestalo. Už len opustiť izbu so spiacim..

  69 €
 • Babysense SC-110 jednosmerné audio
  Babysense SC-110 jednosmerné audio

  Novinka roku 2014. Najmodernejšia technológia DECT pracujúca na frekvencii 1,8 GHz, ponúka počas odpočúvania Vášho dieťatka dokonalý, kryštalicky čistý zvuk. Zaisťuje bezpečné a ničím nerušené..

  63 €
 • Babysense monitor dychu ll
  Babysense monitor dychu ll

  Počas prvého roku života môže u dieťaťa dôjsť k nepravidelnému dýchaniu alebo dokonca k zástave dychu. Tieto prejavy môžu byť príznakom prechladnutia, vysokej horúčky alebo iného chorobného stavu. V..

  95 €
 • NUK monitor dychu VIDEO ECO Control
  NUK monitor dychu VIDEO ECO Control

  100% bez vysoko-frekvenčného vysielanie v režime spánku vďaka FULL ECO módu. 100% bez rušenia a vysoká bezpečnosť prenosu vďaka digitálnej FHSS technológii (frequent hopping spread spectrum / skákavá..

  189.0 €
 • SMARTON SM 100 Detská digitálna pestúnka
  SMARTON SM 100 Detská digitálna pestúnka

  Digitálne detská opatrovateľka. 2,4 GHz FHSS. Čistý zvuk. Bez rušenia. Záruka súkromnej komunikácie. Dosah až 250 m. Vizuálna indikácia úrovne zvuku. Funkcie VOX pre aktiváciu vysielania. ..

  25.42 €
 • Motorola MBP 140 detská opatrovateľka
  Motorola MBP 140 detská opatrovateľka

  MBP140 je digitálny audio baby monitor značky Motorola. Prenosná rodičovská jednotka poskytuje väčšie možnosti monitorovania. Použitá digitálna technológia vám dáva pokoj na duši vďaka vedomie, že..

  35.9 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt