Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:LEGO®
Cena:15.65 €

Vytvor si pestrý a farebný svet plný pohyblivých modelov so zábavnými funkciami s touto úžasnou súpravou LEGO® Classic. Postav helikoptéru s vrtuľou, kolotoč, hojdajúcu opicu, otáčajúce žiarivé slnečnice alebo srandovnú sovu s pohyblivými očami - možnosťou je nespočet!   Špecifikácia: Stavebnica prináša pestrofarebné modely so zábavnými funkciami. Súčasťou sú LEGO® kocky, ozubené kolieska a špeciálne dieliky určené na vytváranie jednoduchých modelov so zábavnými funkciami. Rozdeľovač kociek pre ľahšie stavanie a prestavovanie modelov. Obsahuje pestrofarebné LEGO® kocky ponúkajúci neobmedzené množstvo kreatívnej zábavy. Ponúka tri úrovne obtiažnosti, takže je vhodná pre všetky staviteľa bez ohľadu na vek. Hra so stavebnicami LEGO podporuje rozvoj jemnej motoriky, predstavivosť a priestorové vnímanie, rozvíja kreativitu. Počet dielikov: 244. Rad: LEGO Classic. Rozmery balenia: 26 × 19 × 6 cm. Vhodné pre pre deti a dospelých od 5 do 99 rokov.


 • LEGO® Classic 10713 Kreatívny kufrík
  LEGO® Classic 10713 Kreatívny kufrík

  Stavaj a hraj sa so svojou kolekciou LEGO® kociek kdekoľvek vďaka tomuto elegantnému a praktickému Kreatívnemu kufríku od LEGO® Classic. Kufrík obsahuje pestrofarebné LEGO® kocky, vrátane očí, koliesok a..

  15.65 €
 • LEGO® Classic Modrý kreatívne box
  LEGO® Classic Modrý kreatívne box

  Rozvíjaj svoju kreativitu s LEGO® Modrým kreatívnym boxom! Táto súprava obsahuje veselé farby všetkých možných odtieňov modrej. S týmito univerzálnymi kockami a špeciálnymi súčiastkami je stavanie a..

  4.45 €
 • Modular Toys Železničná dráha
  Modular Toys Železničná dráha

  Stavebnica Vláčkodráha s možnosťou dĺžky dráhy až do 3 metrov. Modulárne vláčikodráhy sú originálne stavebnice s jedinečným konceptom, ktorý rozvíja kreativitu, trojrozmerné vnímanie a abstraktné..

  36.33 €
 • Teifoc Stavebnica Teifoc Domček Daniel 110 ks
  Teifoc Stavebnica Teifoc Domček Daniel 110 ks

  Stavebnica Teifoc Domček Daniel 110ks v krabici 35x29x4,5cm. Postav si malý domček z naozajstných tehál...

  19.58 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt