Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Keeeper
Cena:7.96 €

Detské sedadlo na WC s obrázkom. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko sedadlo ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Je ľahké, kompaktné a vďaka svojmu tvaru poskytuje deťom pohodlie. Rozmery: 30x40x15 cm    


 • Bebe-jou Nočník oválny, Wishing Pooh
  Bebe-jou Nočník oválny, Wishing Pooh

  Špeciálny tvar nočníka Bébé-jou zaisťuje pohodlie pri sedení. Veľmi dôležitý je aj protišmykový okraj na spodnej strane nočníka, ktorý zabraňuje posúvaniu a tiež poškrabaniu všetkých typov..

  8.33 €
 • Bebe-jou Nočník oválny 101 Dalmatians
  Bebe-jou Nočník oválny 101 Dalmatians

  Špeciálny tvar nočníka Bébé-jou zaisťuje pohodlie pri sedení. Veľmi dôležitý je aj protišmykový okraj na spodnej strane nočníka, ktorý zabraňuje posúvaniu a tiež poškrabaniu všetkých typov..

  8.33 €
 • Bebe-jou Nočník oválny Blush Baby
  Bebe-jou Nočník oválny Blush Baby

  Špeciálny tvar nočníka Bébé-Jou zaisťuje pohodlie pri sedení. Veľmi dôležitý je aj protišmykový okraj na spodnej strane nočníka, ktorý zabraňuje posúvaniu a tiež poškriabaniu všetkých typov..

  8.26 €
 • Bebe-jou Tréningové sedadlo na toaletu Silver Stars
  Bebe-jou Tréningové sedadlo na toaletu Silver Stars

  Sedadlo na toaletu pomáha Vášmu maličkému sedieť na toalete uvoľnene a pohodlne. Spolu so stúpadlom približuje vášmu dieťaťu možnosť začať toaletu používať. Je určené pre deti od 18 mesiacov do 5..

  15.81 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt