Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Homestyle4U
Cena:205 €

Štýlová postieľka v podobe hasičského auta si vaše deti získa na prvý pohľad. Okraje a hrany postele sú zaoblené. Nábytok má pevnú konštrukciu, je vyrobený z robustného materiálu MDF. Montážny návod je súčasťou balenia. Povrchová červená farba je veľmi bezpečná a odolná. Rošt je súčasťou postele. Rozmery: Rozmer pre matrac: 90 x 200 cm Vonkajšie rozmery: 205 x 90 x 98 cm


 • Cosing Detský matrac 60x120x7 cm
  Cosing Detský matrac 60x120x7 cm

  Detská matrac do detských postieľok slúžiace k plnému vyplnenie s optimálnou tvrdosťou. Odnímateľnú poťah s možnosťou výmeny. Rôzne neutrálne designy.  ..

  12.69 €
 • Ourbaby Matrac BABY - 140x70 cm
  Ourbaby Matrac BABY - 140x70 cm

  Doprajte svojim deťom kvalitný spánok a kúpte im do postieľok báječnú obojstrannú matraci Ourbaby. Každá vrstva matraca je vyrobená z prírodných a veľmi kvalitných surovín, ktoré zaručujú bezpečné a..

  39.17 €
 • Candide Bavlnený froté chránič matraca 40x80 cm, biely
  Candide Bavlnený froté chránič matraca 40x80 cm, biely

  Froté chránič matraca v bielom prevedení. Zabraňuje vniknutiu vlhkosti, potu alebo iným tekutinám do matraca, ale zároveň umožňuje prúdenie vzduchu tak, aby nespôsobovalo prehriatie alebo potenie vašich..

  10 €
 • Cosing Detský molitanový matrac Medvedíky, 120x60 - ružová
  Cosing Detský molitanový matrac Medvedíky, 120x60 - ružová

  Komfortný molitanový matrac do detských postieľok zaistí vašim detičkám pokojný a spokojný spánok. Molitanová výplň s optimálnou tvrdosťou odporúčaná lekárskou komorou. Roztomilý farebný poťah je..

  12.69 €
 • ZOPA Zábrana na posteľ Monna, Animal Beige
  ZOPA Zábrana na posteľ Monna, Animal Beige

  Zopa Zábrana na posteľ Monna je obľúbenou súčasťou výbavy pre mamičky a ich deti uchráni dieťa pred pádom z postele, takže sa rodičia nemusia báť nechať dieťa pár minút bez dozoru vhodná pre deti od..

  32.5 €
 • Luma Návlek na prebaľovaciu podložku - Mixed White
  Luma Návlek na prebaľovaciu podložku - Mixed White

  Návlek na prebaľovaciu podložku Na mäkkom džersejovom návleku na prebaľovacej podložke sa bude dieťa cítiť v teple a ako v bavlnke. Návlek sedí na väčšinu 2-stranných prebaľovacích..

  9.8 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt