Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:HiPP
Cena:1.9 €

Zeleninové príkrmy sú ideálne pre začiatok s príkrmami od ukončeného 4. mesiaca veku dieťaťa. Spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek zeleninového príkrmu pred mliečnu stravou a potom množstvo deň odo dňa zvyšujte, aby si bábätko mohlo zvyknúť na novú formu prijímania potravy. Zeleninové príkrmy HiPP sú určené presne na výživové potreby dojčiat. Iba vybrané jemné druhy zeleniny sú rozmixované do jemného krému, a preto majú výbornú chuť. bez prídavku soli obsahuje omega-3 mastné kyseliny z BIO repkového oleja, ktoré sú dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek kyselina linolénová bez prídavku aróm a zahusťovadiel bez prídavku farbív a konzervačných látok všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona bez lepku


 • HiPP BIO Bolonskej špagety
  HiPP BIO Bolonskej špagety

  HiPP BIO Bolonskej špagety 250 g, od uk. 1. roka Obsahuje kúsky - dôležité pre učenie hryzenie a žvýkání.V prvom roku života urobilo vaše bábätko veľké pokroky vo vývoji, k tomu je potrebné prihliadnu..

  2.4 €
 • HiPP BIO Zelenina s ryžou a teľacím mäsom 6x220g
  HiPP BIO Zelenina s ryžou a teľacím mäsom 6x220g

  BIO Zelenina a ryže s teľacím mäsom 6x220 g, od ukončeného 7. mesiaca Od 7. mesiaca môžete prejsť z jemne rozmixovaných jedál na príkrmy s malými kúskami potravy, vaše dieťatko sa tak naučí žuť a..

  10.15 €
 • Holle BIO príkrm tekvica s kuracím mäsom 6x190g
  Holle BIO príkrm tekvica s kuracím mäsom 6x190g

  Následná dojčenská výživa. Vhodná od 4. mesiaca veku dieťaťa. Pripravené z BIO poľnohospodárstva. Vyrobené v Európe.   Príprava: Pred použitím zamiešajte celú pohárik či obsah. Ohrejte vo vodnom..

  9.29 €
 • Hami roláda - zelenina, teľacie mäso 6x250g
  Hami roláda - zelenina, teľacie mäso 6x250g

  Hami príkrm Zelenina s teľacím mäsom od uk. 12. mesiaca. Vaše dieťatko oslávilo prvé narodeniny a veľa sa za ten rok naučilo. Energiu do ďalšieho objavovania mu dodá správny jedálniček zložený z..

  9.24 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt