Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:HiPP
Cena:46 €

Zeleninové príkrmy sú ideálne pre začiatok s príkrmami od ukončeného 4. mesiaca veku dieťaťa. Spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek zeleninového príkrmu pred mliečnu stravou a potom množstvo deň odo dňa zvyšujte - aby si bábätko mohlo zvyknúť na novú formu prijímania potravy. Zeleninové príkrmy HiPP sú určené presne na výživové potreby dojčiat. Iba vybrané jemné druhy zeleniny sú rozmixované do jemného krému, a preto majú výbornú chuť. bez prídavku soli obsahuje omega-3 mastné kyseliny z BIO repkového oleja, ktoré sú dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek kyselina linolénová bez prídavku aróm a zahusťovadiel, farbív a konzervačných látok všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona bez lepku


 • Hamánek Teľacie so zeleninou 6x190g
  Hamánek Teľacie so zeleninou 6x190g

  Mäsovozeleninové príkrmy majú takú jemnú konzistenciu, aby ich deti mohli ľahko prehĺtať. Sú vyrábané rovnako ako ovocné dojčenské výživy bez prídavku konzervačných látok, umelých aróm, farbív a..

  4.6 €
 • Hamánek Morčacie mäso s tekvicou a divokou ryžou 6x190g
  Hamánek Morčacie mäso s tekvicou a divokou ryžou 6x190g

  Pod značkou Hamánek nájdete nielen ovocné príkrmy a dojčenské nápoje, ale aj zeleninové a mäsovo-zeleninové výživy, ktoré sú pre vaše dieťa pripravené tak, aby bol vášmu dieťatku zaistený optimálny..

  4.33 €
 • HiPP BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom 6x190g
  HiPP BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom 6x190g

  Intenzívny rast Vášho bábätka si vyžaduje rozšírenie jedálnička, a to o jedlá, ktoré obsahujú mäso a zeleninu. Mäso je bohaté na bielkoviny a rovnako je najlepším zdrojom prírodného železa. Železo..

  9.06 €
 • Bebivita Jemná zeleninová zmes 6x190g
  Bebivita Jemná zeleninová zmes 6x190g

  Zeleninový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez lepku, prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, aróm, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel - pred použitím premiešajte...

  4.91 €
 • Bebivita Zemiaky-zelenina s morčacím mäsom 6x220g
  Bebivita Zemiaky-zelenina s morčacím mäsom 6x220g

  Od ukončeného 7. mesiaca. Mäso - zeleninový príkrm pre dojčatá a malé deti. Sterilizované. Bez lepku, prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel. Obsahuje..

  5.05 €
 • Bebivita Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom - 6x190g
  Bebivita Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom - 6x190g

  Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom od ukončeného 5. mesiaca Vďaka mäsovo-zeleninovým príkrmom Bebivita bude mať vaše bábätko pestrý jedálniček. Vhodný príkrm v čase obeda. Sú bez prídavku..

  6.51 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt