Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:HiPP
Cena:1.9 €

Zeleninové príkrmy sú ideálne pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek zeleninového príkrmu pred mliečnu stravou a potom množstvo deň odo dňa zvyšujte, aby si bábätko mohlo zvyknúť na novú formu prijímania potravy. Zeleninové príkrmy HiPP sú určené presne na výživové potreby dojčiat. Iba vybrané jemné druhy zeleniny sú rozmixované do jemného krému, a preto majú výbornú chuť. bez prídavku soli obsahuje omega-3 mastné kyseliny (kyselina alfa-linolénová) z BIO repkového oleja, ktoré sú dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek bez prídavku aróm a zahusťovadiel, farbív a konzervačných látok všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona bez lepku


 • HiPP BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom 6x190g
  HiPP BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom 6x190g

  Intenzívny rast Vášho bábätka si vyžaduje rozšírenie jedálnička, a to o jedlá, ktoré obsahujú mäso a zeleninu. Mäso je bohaté na bielkoviny a rovnako je najlepším zdrojom prírodného železa. Železo..

  9.06 €
 • Bebivita Jemná zeleninová zmes 6x190g
  Bebivita Jemná zeleninová zmes 6x190g

  Zeleninový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez lepku, prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, aróm, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel - pred použitím premiešajte...

  4.91 €
 • Bebivita Zemiaky-zelenina s morčacím mäsom 6x220g
  Bebivita Zemiaky-zelenina s morčacím mäsom 6x220g

  Od ukončeného 7. mesiaca. Mäso - zeleninový príkrm pre dojčatá a malé deti. Sterilizované. Bez lepku, prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel. Obsahuje..

  5.05 €
 • HiPP BIO Paradajky so špagetami a mozzarellou- PASTA BAMBINI - bezmäsitý 6x220g
  HiPP BIO Paradajky so špagetami a mozzarellou- PASTA BAMBINI - bezmäsitý 6x220g

  Od jemne rozmixovaných pokrmov pre najmenšie deti je možné prejsť k pokrmom s hrubšou štruktúrou. Junior menu HIPP je určené pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Ide o chutné hotové jedlá s kúskami mäsa a..

  10.15 €
 • Bebivita Cestoviny so šunkou a zeleninovou zmesou 6x220g
  Bebivita Cestoviny so šunkou a zeleninovou zmesou 6x220g

  Mäsovo-zeleninový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez prídavku mliečnej zložky, cukrov, aróm, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel, s nízkym obsahom soli - pred použitím..

  5.05 €
 • Bebivita Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom - 6x190g
  Bebivita Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom - 6x190g

  Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom od ukončeného 5. mesiaca Vďaka mäsovo-zeleninovým príkrmom Bebivita bude mať vaše bábätko pestrý jedálniček. Vhodný príkrm v čase obeda. Sú bez prídavku..

  6.51 €
 • HiPP BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom, 6x250g
  HiPP BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom, 6x250g

  Zeleninovo-mäsový príkrm BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom je vhodný pre deti od ukončeného 12. mesiaca. Príkrm je kompletný hotové jedlo s pečaťou BIO kvality, príprava je možná vo vodnom kúpeli..

  11.42 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt