Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:HiPP
Cena:1.75 €

Zeleninový príkrm s cestovinama BIO Pasta Bambini Rigatoni Neapol je vhodný pre deti od ukončeného 11. mesiaca. Obsahuje lepok / glutén. Cestoviny môžu obsahovať stopy vajec. s Omega-3-mastnými kyselinami z repkového oleja, ktoré sú dôležité pre rozvoj mozgových a nervových buniek bez aróm, farbív a konzervačných látok (podľa zákona) bez zahusťovadiel - preto príkrm pred konzumáciou zamiešajte bez prídavku cukrov - obsahuje prírodné cukry Značka HiPP sa výrobou detských príkrmov zaoberá už od roku 1932. Pečať Bio kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty.


 • HiPP BIO PASTA BAMBINI Rigatoni Neapol, 6x250g
  HiPP BIO PASTA BAMBINI Rigatoni Neapol, 6x250g

  Značka HiPP sa výrobou detských príkrmov zaoberá už od roku 1932. Pečať Bio kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty. Zeleninový príkrm s cestovinama BIO Pasta..

  10.62 €
 • HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 6x190g
  HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 6x190g

  HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g, od uk. 5 mesiace Bez prídavku soli - obsah soli je daný obsahom sodíku.Intenzivní rast Vášho bábätka si vyžaduje rozšírenie jedálnička o jedlá, ktoré..

  7.84 €
 • Hami Príkrm teľacie vývar s ryžou a zeleninou, 6x200g
  Hami Príkrm teľacie vývar s ryžou a zeleninou, 6x200g

  Hami príkrm Teľacie vývar s ryžou a zeleninou od uk. 6. mesiaca. Ak vaše dieťatko hravo zvládlo ochutnanie rôzne zeleninky môžete začať pridávať aj chudé mäso, ktoré predstavuje dôležitý zdroj..

  5.3 €
 • Hami Príkrm zelenina, jahňacie a pšeno, 6x200g
  Hami Príkrm zelenina, jahňacie a pšeno, 6x200g

  Zelenina s jahňacím a pšeno je mäsovo-zeleninový príkrm vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Príkrm obsahuje vyvážené množstvo kvalitných bielkovín pre rast svalov. Zelenina je výborným zdrojom..

  5.3 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt