Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:HiPP
Cena:9.06 €

Intenzívny rast Vášho bábätka si vyžaduje rozšírenie jedálnička, a to o jedlá, ktoré obsahujú mäso a zeleninu. Mäso je bohaté na bielkoviny a rovnako je najlepším zdrojom prírodného železa. Železo má kľúčovú úlohu v správnej tvorbe krvi. Doplnková strava teraz nadobúda význam aj pre dojčené deti. Začnite s malými porciami, aby si dieťa mohlo na nové chute zvyknúť. Kým Vaše dieťa nezje celú porciu, dopĺňajte stravu potrebným množstvom mlieka. BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom CZ6143 190 g od ukončeného 4. mesiaca v BIO kvalite vhodný pre deti ohrozené alergiou neobsahuje lepok mäsovo-zeleninový príkrm jemne rozomletý vo forme pyré bez spojív s nízkym obsahom sodíka Obsahuje omega-3 mastné kyseliny


 • Bebivita Jemná zeleninová zmes 6x190g
  Bebivita Jemná zeleninová zmes 6x190g

  Zeleninový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez lepku, prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, aróm, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel - pred použitím premiešajte...

  4.91 €
 • Bebivita Zemiaky-zelenina s morčacím mäsom 6x220g
  Bebivita Zemiaky-zelenina s morčacím mäsom 6x220g

  Od ukončeného 7. mesiaca. Mäso - zeleninový príkrm pre dojčatá a malé deti. Sterilizované. Bez lepku, prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel. Obsahuje..

  5.05 €
 • Bebivita Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom - 6x190g
  Bebivita Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom - 6x190g

  Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom od ukončeného 5. mesiaca Vďaka mäsovo-zeleninovým príkrmom Bebivita bude mať vaše bábätko pestrý jedálniček. Vhodný príkrm v čase obeda. Sú bez prídavku..

  6.51 €
 • HiPP BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom, 6x250g
  HiPP BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom, 6x250g

  Zeleninovo-mäsový príkrm BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom je vhodný pre deti od ukončeného 12. mesiaca. Príkrm je kompletný hotové jedlo s pečaťou BIO kvality, príprava je možná vo vodnom kúpeli..

  11.42 €
 • Bebivita Bolonské špagety 6x220g
  Bebivita Bolonské špagety 6x220g

  Od ukončeného 7. mesiaca. Mäso - zeleninový príkrm pre dojčatá a malé deti. Sterilizované. Bez prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel. Obsahuje lepok. Môže..

  5.05 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt