Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:HiPP
Cena:7.79 €

Zeleninový príkrm Karotka so zemiakmi je vhodný pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Príkrm obsahuje omega 3 mastné kyseliny - dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek.   S obsahom omega-3 mastných kyselín, ktoré sú dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek Bez prídavku soli Neobsahuje lepok Znížený obsah alergénnych zložiek Výobek má pečať BIO kvality Príkrm je vhodný pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Odporúčanie: spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek zeleninového príkrmu pred mliečnu stravou a potom množstvo deň odo dňa zvyšujte - aby si bábätko mohlo zvyknúť na novú formu prijímania potravy. Zloženie: zelenina * 88% (mrkva * 78%, zemiaky * 10%), pitná voda, repkový olej * 1,3%. * z ekologického poľnohospodárstvo- Poľnohospodárstvo EÚ / mimo EÚ.


 • HiPP BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom 6x190g
  HiPP BIO Mrkva s ryžou a teľacím mäsom 6x190g

  Intenzívny rast Vášho bábätka si vyžaduje rozšírenie jedálnička, a to o jedlá, ktoré obsahujú mäso a zeleninu. Mäso je bohaté na bielkoviny a rovnako je najlepším zdrojom prírodného železa. Železo..

  9.06 €
 • Bebivita Jemná zeleninová zmes 6x190g
  Bebivita Jemná zeleninová zmes 6x190g

  Zeleninový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez lepku, prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, aróm, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel - pred použitím premiešajte...

  4.91 €
 • Bebivita Zemiaky-zelenina s morčacím mäsom 6x220g
  Bebivita Zemiaky-zelenina s morčacím mäsom 6x220g

  Od ukončeného 7. mesiaca. Mäso - zeleninový príkrm pre dojčatá a malé deti. Sterilizované. Bez lepku, prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel. Obsahuje..

  5.05 €
 • Bebivita Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom - 6x190g
  Bebivita Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom - 6x190g

  Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom od ukončeného 5. mesiaca Vďaka mäsovo-zeleninovým príkrmom Bebivita bude mať vaše bábätko pestrý jedálniček. Vhodný príkrm v čase obeda. Sú bez prídavku..

  6.51 €
 • HiPP BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom, 6x250g
  HiPP BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom, 6x250g

  Zeleninovo-mäsový príkrm BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom je vhodný pre deti od ukončeného 12. mesiaca. Príkrm je kompletný hotové jedlo s pečaťou BIO kvality, príprava je možná vo vodnom kúpeli..

  11.42 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt