Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:HiPP
Cena:2.2 €

Mäsovozeleninové príkrmy sú ideálne pre začiatok s príkrmami od ukončeného 4. mesiaca veku dieťaťa. Spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek mäsovozeleninového príkrmu pred mliečnu stravou a potom množstvo deň odo dňa zvyšujte - aby si bábätko mohlo zvyknúť na novú formu prijímania potravy. Mäsovozeleninové príkrmy HiPP sú určené presne na výživové potreby dojčiat. Iba vybrané jemné druhy zeleniny sú rozmixované do jemného krému, a preto majú výbornú chuť.


 • HiPP BIO Bolonskej špagety
  HiPP BIO Bolonskej špagety

  HiPP BIO Bolonskej špagety 250 g, od uk. 1. roka Obsahuje kúsky - dôležité pre učenie hryzenie a žvýkání.V prvom roku života urobilo vaše bábätko veľké pokroky vo vývoji, k tomu je potrebné prihliadnu..

  2.4 €
 • HiPP BIO Zelenina s ryžou a teľacím mäsom 6x220g
  HiPP BIO Zelenina s ryžou a teľacím mäsom 6x220g

  BIO Zelenina a ryže s teľacím mäsom 6x220 g, od ukončeného 7. mesiaca Od 7. mesiaca môžete prejsť z jemne rozmixovaných jedál na príkrmy s malými kúskami potravy, vaše dieťatko sa tak naučí žuť a..

  10.15 €
 • Holle BIO príkrm tekvica s kuracím mäsom 6x190g
  Holle BIO príkrm tekvica s kuracím mäsom 6x190g

  Následná dojčenská výživa. Vhodná od 4. mesiaca veku dieťaťa. Pripravené z BIO poľnohospodárstva. Vyrobené v Európe.   Príprava: Pred použitím zamiešajte celú pohárik či obsah. Ohrejte vo vodnom..

  9.29 €
 • Hami roláda - zelenina, teľacie mäso 6x250g
  Hami roláda - zelenina, teľacie mäso 6x250g

  Hami príkrm Zelenina s teľacím mäsom od uk. 12. mesiaca. Vaše dieťatko oslávilo prvé narodeniny a veľa sa za ten rok naučilo. Energiu do ďalšieho objavovania mu dodá správny jedálniček zložený z..

  9.24 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt