Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:HiPP
Cena:2.4 €

HiPP BIO Bolonskej špagety 250 g, od uk. 1. roka Obsahuje kúsky - dôležité pre učenie hryzenie a žvýkání.V prvom roku života urobilo vaše bábätko veľké pokroky vo vývoji, k tomu je potrebné prihliadnu aj pri zostavovaní jedálnička. Detská HiPP menu obsahujú väčšie kúsky a ľahko stráviteľné bio mäso. V prvých 3 rokoch života záleží na kvalite každej lyžičky. My v Hipp to vieme, a preto: Zásadne nepoužívame pesticídy a chemicky syntetizovaná hnojivá. Zeleninu nechávame zrieť tak dlho, ako potrebuje, aby bola chutná a výživná. Spracovávame ju šetrne, aby si uchovala dôležité živiny a vitamíny. Zodpovedne sa staráme aj o naše zvieratá, pretože len spokojná a zdravé zvieratá dávajú kvalitné mäso. JÓD pre funkciu štítnej žľazy. Omega-3 mastné kyseliny z repkového oleja - pre vývoj mozgu a nervových buniek. Pripravované šetrne - v pare. So zníženým obsahom soli. Bez prídavku aróm, farbív, konzervačných látok a modifikovaného škrobu - podľa zákona. Bez geneticky modifikovaných surovín podľa Nariadenia pre Ekologické poľnohospodárstvo. Zloženie: zelenina * 66% (paradajky * 45%, mrkva *, cibuľa *, ZELER *), uvarené špagety * (tvrdá PŠENICE s vaječným bielky, VAJCIA) 23%, hovädzie mäso * 5%, repkový olej * 1,8% , mleté ​​rezance * (tvrdá PŠENICE), ryžová múka *, jedlá soľ s jódom, korenie * (oregano *, cesnak *, korenie *). * Z ekologického poľnohospodárstva Príkrmy HiPP BIO spĺňajú požiadavky podľa nariadenia pre Ekologické poľnohospodárstvo. Pečať BIO kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pre zvláštnu výživu.  


 • HiPP BIO PASTA BAMBINI Rigatoni Neapol, 6x250g
  HiPP BIO PASTA BAMBINI Rigatoni Neapol, 6x250g

  Značka HiPP sa výrobou detských príkrmov zaoberá už od roku 1932. Pečať Bio kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty. Zeleninový príkrm s cestovinama BIO Pasta..

  10.62 €
 • HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 6x190g
  HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 6x190g

  HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g, od uk. 5 mesiace Bez prídavku soli - obsah soli je daný obsahom sodíku.Intenzivní rast Vášho bábätka si vyžaduje rozšírenie jedálnička o jedlá, ktoré..

  7.84 €
 • Hami Príkrm teľacie vývar s ryžou a zeleninou, 6x200g
  Hami Príkrm teľacie vývar s ryžou a zeleninou, 6x200g

  Hami príkrm Teľacie vývar s ryžou a zeleninou od uk. 6. mesiaca. Ak vaše dieťatko hravo zvládlo ochutnanie rôzne zeleninky môžete začať pridávať aj chudé mäso, ktoré predstavuje dôležitý zdroj..

  5.3 €
 • Hami Príkrm zelenina, jahňacie a pšeno, 6x200g
  Hami Príkrm zelenina, jahňacie a pšeno, 6x200g

  Zelenina s jahňacím a pšeno je mäsovo-zeleninový príkrm vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Príkrm obsahuje vyvážené množstvo kvalitných bielkovín pre rast svalov. Zelenina je výborným zdrojom..

  5.3 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt