Informácie o prudukte:
Kategória: Detské bicykle
Dodavateľ:Dino Bikes
Cena:152.3 €

Detský bicykel Dino Bikes sa vyznačuje prepracovaným dizajnom dávajúcim bicyklu príjemný vzhľad. Bicykel má plastové ráfiky, nafukovacie plášte, voľnobeh, bezpečnostnú koncovku riadidiel, prídavné balančné kolieska. Bicykel má prednú a zadnú brzdu. Bicykel je vyrobený s odľahčeným, ale vystuženým rámom z HiTech ocele. Veľkosť ráfikov: 14 "(36,5 cm). Doporučená výška postavy: 95 - 127 cm.


 • Dino Bikes Dievčenský bicykel Trollovia 12
  Dino Bikes Dievčenský bicykel Trollovia 12"

  Parádny detský bicykel v jedinečnom športovom dizajne vyrazí vášmu malému hrdinovi dych. Pri výrobe bol kladený veľký dôraz na bezpečnosť a technické detaily. Bezúdržbové kolesá s oceľovými..

  108.7 €
 • Dino Bikes Dievčenský bicykel Hello Kitty 12
  Dino Bikes Dievčenský bicykel Hello Kitty 12"

  Parádny detský bicykel v jedinečnom športovom dizajne vyrazí vášmu malému hrdinovi dych. Pri výrobe bol kladený veľký dôraz na bezpečnosť a technické detaily. Bezúdržbové kolesá s oceľovými..

  108.7 €
 • Dino Bikes Dievčenský bicykel Hello Kitty 16
  Dino Bikes Dievčenský bicykel Hello Kitty 16"

  Parádny detský bicykel v jedinečnej dizajne. Pri výrobe bol kladený veľký dôraz na bezpečnosť a technické detaily. Bezúdržbové kolesá s oceľovými ráfikmi sú obzvlášť odolné proti..

  155.9 €
 • Dino Bikes Chlapčenský bicykel Cars 14
  Dino Bikes Chlapčenský bicykel Cars 14"

  Detský bicykel Dino Bikes sa vyznačuje prepracovaným dizajnom dávajúcim bicyklu príjemný vzhľad. Bicykel má plastové ráfiky, nafukovacie plášte, voľnobeh, bezpečnostnú koncovku riadidiel, prídavné..

  143.6 €
 • Olpran Detský bicykel Bolt celoodpružený 20
  Olpran Detský bicykel Bolt celoodpružený 20" - fosforové zelené

  Celoodpružený bicykel vhodné pre deti od 5 do 8 rokov s odpruženou vidlicou, šiestich prevody, 13 "rámom," V "brzdou, 20" pneumatikami, ráfiky z hliníka a MTB pedále vaše ratolesti ho..

  120.3 €
 • Olpran Detský bicykel Bolt celoodpružený 26
  Olpran Detský bicykel Bolt celoodpružený 26" - fosforové zelené

  Celoodpružený bicykel Bolt s odpruženou vidlicou je vhodné pre deti od 10 rokov. Rám je oceľový, veľký 19 ". Bicykel je veľmi pevné a pevné, váži 15,5 kg a má zaujímavú fosforové zelenú farbu v..

  120.3 €
 • Olpran Detský bicykel Falcon 24
  Olpran Detský bicykel Falcon 24" - červené

  Detský bicykel Olpran FALCON 24" mtb v podarenom dizajne s pevným oceľovým rámom. Koleso sa vyrába v dvoch variantoch pre chlapcov a dievčatá, má 15 rýchlostí a je určené na spevnené cesty a mierny..

  144.9 €
 • Olpran Detský bicykel Baby extra 12 - červeno-biele
  Olpran Detský bicykel Baby extra 12 - červeno-biele

  Detský bicykel Baby extra 12 "je ideálny ako prvý bicykel pre malých cyklistov medzi 2 a 3 rokmi. Pri vývoji tohto kola bol kladený maximálny dôraz na bezpečnosť a kvalitu. Bicykel je vybavený odolným..

  105.2 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt