Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Delta
Cena:46.1 €

Originálna a praktická drevená komoda nájde svoje uplatnenie v každej detskej izbičke. Komoda obsahuje 6 plátených prepraviek rôznych veľkostí, ktoré uľahčia organizáciu hračiek, knižiek a iných predmetov, a následne pomôže pri rýchlom upratovaní. Rozmery: výška: 60.04 cm dĺžka: 63.50 cm šírka: 29.85 cm


 • Homestyle4U Detská truhla na hračky Motýliky
  Homestyle4U Detská truhla na hračky Motýliky

  Skvelá truhla na hračky v ružovom prevedení s motívom motýlikov je nielen štýlovým, ale aj praktickým doplnkom do detských izbičiek. Je vyrobená z kvalitného MDF dreva. Truhla má zaoblené rohy pre..

  36.33 €
 • Homestyle4U Detská komoda Motýliky, 3 zásuvky
  Homestyle4U Detská komoda Motýliky, 3 zásuvky

  Krásna ružová komoda s motívom motýlikov je nielen štýlovým, ale aj praktickým doplnkom do detských izbičiek. Je vyrobená z kvalitného MDF dreva. Komoda má tri zásuvky a zaoblené rohy pre vyššiu..

  50.87 €
 • Homestyle4U Detská komoda Jugle, 7 zásuviek
  Homestyle4U Detská komoda Jugle, 7 zásuviek

  Veselá farebná komoda s motívom zvieratiek z džungle je nielen štýlovým, ale aj praktickým doplnkom do detských izbičiek. Je vyrobená z kvalitného MDF dreva. Komoda má 7 zásuviek a zaoblené rohy pre..

  47.24 €
 • Homestyle4U Detská truhla na hračky Pirát
  Homestyle4U Detská truhla na hračky Pirát

  Skvelá truhla na hračky s motívom pirátov je nielen štýlovým, ale aj praktickým doplnkom do detských izbičiek. Je vyrobená z kvalitného MDF dreva. Truhla má zaoblené rohy pre vyššiu bezpečnosť vašich..

  65 €
 • Homestyle4U Detská truhla na hračky Oceán
  Homestyle4U Detská truhla na hračky Oceán

  Skvelá truhla na hračky s motívom živočíchov z oceánu je nielen štýlovým, ale aj praktickým doplnkom do detských izbičiek. Je vyrobená z kvalitného MDF dreva. Truhla má zaoblené rohy pre vyššiu..

  65.34 €
 • Disney Princess Knižnica
  Disney Princess Knižnica

  Rozmery: 60 x 51 x 23 cm Materiál: MDF drevo / textil Textilné vrecká pre uloženie kníh rôznych veľkostí. Skrutkovaná konštrukcia. Jednoduchá montáž. ..

  31.99 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt