Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Delta
Cena:154.5 €

Detská trojdielna pohovka Myška Minnie vykúzli úsmev na tvári každého dievčatka. Ideálne miesto na relaxáciu! Má robustný drevený rám, farebný poťah s motívom roztomilej Minnie. Dvojdielna pohovka + taburet. Drevený rám, polstrované sedadlo. Vhodné pre deti od 2 rokov - do 45 kg.


 • GetGo Detská pohovka Cars - oranžovo-modrá
  GetGo Detská pohovka Cars - oranžovo-modrá

  Veselá rozkladacia pohovka s motívom Cars poskytne vašim detičkám skvelý priestor pre leňošenie. Mäkký, príjemný poťah je snímateľný a možno ho prať v práčke. Možno ľahko nafúknuť a vyfúknuť pre..

  36.33 €
 • Vigvam design Teeppe Cute Tribe, Girly - štvorcové
  Vigvam design Teeppe Cute Tribe, Girly - štvorcové

  Neodolateľné štvorcové teepee z najnovšej pastelové kolekcie vigvam dizajn si získa vás i vaše deti na prvý pohľad. Na teepee aj doplnkoch nájdete náčelníka mývala, bojovného jaka i spiace líšku...

  136.3 €
 • Vigvam design Teepee Modern Triangle - štvorcové
  Vigvam design Teepee Modern Triangle - štvorcové

  Nádherné štvorcové teepee v atraktívnom dizajne s trojuholníčky si získa vás i vaše deti na prvý pohľad. Teeppe má bielu špičku a steny s motívom čiernobielych trojuholníkov dopĺňajú čierne bočné..

  134.1 €
 • Vigvam design Teepee Half Moon, Boys - štvorcové
  Vigvam design Teepee Half Moon, Boys - štvorcové

  Nádherné štvorcové teepee s čiernymi polmesiaci na bielom podklade si získa vás i vaše deti na prvý pohľad. Stan má bielu špičku a tylovou záclonku v tmavom prevedení. Skvele sa hodí do moderných..

  134.1 €
 • Vigvam design Teepee Half Moon, Girly - štvorcové
  Vigvam design Teepee Half Moon, Girly - štvorcové

  Nádherné štvorcové teepee s čiernymi polmesiaci na bielom podklade si získa vás i vaše deti na prvý pohľad. Stan má bielu špičku a tylovou záclonku v tmavom prevedení. Skvele sa hodí do moderných..

  134.1 €
 • Vigvam design Teepee Little Sailor - štvorcové
  Vigvam design Teepee Little Sailor - štvorcové

  Námornícke štvorcové teepee si získa vás i vaše deti na prvý pohľad. Teepee s tmavomodrými širokými pruhmi má červené lišty a vchod s červeným lemovaním zdobený veľkými bielymi brmbolcami. Podlaha..

  134.1 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt