Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Delta
Cena:278.1 €

Nádherná detská postieľka Manhattan 3 v1 v modernom minimalistickom dizajne bude pre vaše bábätko to pravé. Postieľka má špeciálny systém podpory matrac, ktorý sa prispôsobuje spoločne s rastom vašich detičiek. Navyše sa môže počas chvíľky zmeniť na posteľ pre batoľatá alebo pohovku. Má pevnú a stabilnú drevenú konštrukciu, snímateľnú bočnicu a 3 rôzne výškové nastavenie. Postieľka spĺňa prísne bezpečnostné normy. Matrac nie je súčasťou. Rozmery pre matrac: 140 x 70 cm


 • Baby Dan Nástavec na nohy k postieľke Baby Steps, 2 ks
  Baby Dan Nástavec na nohy k postieľke Baby Steps, 2 ks

  Nadstavec od svetového špecialistu na bezpečnosť detí - dánskej firmy BabyDan, dopraje deťom i rodičom pokojnejšiu noc a zmierni priebeh choroby. Umiestňujú sa pod nohy postieľky u hlavičky dieťaťa, aby..

  14.51 €
 • Scarlett Detská postieľka so sťahovacím bokom Alenka, buk
  Scarlett Detská postieľka so sťahovacím bokom Alenka, buk

  Nádherná detská postieľka Alenka je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Postieľka má sťahovací bok, ktorého mechanizmus je opatrený 4bodobým systémom na každej strane. Rošt je možné nastaviť do..

  68.73 €
 • Puppolina Detská postieľka Julie, 120x60 cm - biela
  Puppolina Detská postieľka Julie, 120x60 cm - biela

  Detská drevená postieľka Julie v bielom prevedení s rezbou troch ovečiek, zaistí vašim detičkám pokojný a spokojný spánok. Postieľka má nastaviteľnú výšku roštu do 3 polôh a praktické vyberacie..

  104 €
 • Scarlett Detská postieľka s odnímateľnými priečkami Míša, buk
  Scarlett Detská postieľka s odnímateľnými priečkami Míša, buk

  Pohodlná detská postieľka Míša je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Postieľka má vyberacie priečky a rošt je možné nastaviť do 2 polôh. Nohy postieľky majú predvŕtané otvory pre kolieska (nie sú..

  61.27 €
 • Scarlett Detská postieľka so sťahovacím bokom Míša, buk
  Scarlett Detská postieľka so sťahovacím bokom Míša, buk

  Pohodlná detská postieľka Míša je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Postieľka má sťahovací bok, ktorého mechanizmus je opatrený 4bodobým systémom na každej strane. Rošt je možné nastaviť do 2..

  72.25 €
 • Scarlett Detská kolíska, buk prírodný
  Scarlett Detská kolíska, buk prírodný

  Očarujúca kolíska z kvalitného bukového dreva je ideálnym pomocníkom pri uspávaní bábätiek. Kolísku možno zafixovať proti hojdaniu, je doplnená kolieskami pre ľahšiu manipuláciu. Kolieska s aretáciou..

  65.42 €
 • Scarlett Detská postieľka Dominik - borovica - biela
  Scarlett Detská postieľka Dominik - borovica - biela

  Nádherná postieľka Dominik v bielom prevedení poskytne vašim deťom pokojný a spokojný spánok. Je vyrobená z kvalitného borovicového dreva s povrchovou úpravou. Obsahuje vyberacie priečky a nastaviteľný..

  56.69 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt