Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Cosing
Cena:8.3 €

Značka Cosing sa sústredí na výrobky pre deti, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Nočník - stolička (hrací) Farebný detský nočník, vyrobený z kvalitného materiálu, je ľahký, kompaktný a ľahko sa čistí. Je hrací, takže dieťa motivuje a týmto spôsobom odmeňuje. Vďaka svojmu tvaru, vysokej opierke chrbta a širokému sedadlu poskytuje deťom pohodlie. Veselé obrázky dieťa zaujmú. Detský nočník je vyrobený v tvare tolaletnej misy so zaklápacou doskou, vďaka čomu má dieťa pocit, že chodí na záchod ako dospelý. Vnútornú časť možno vybrať a umyť. Obrázky sa líšia podľa aktuálnej ponuky. Rozmery: cca 33 × 29 cm. Materiál: plast Vhodné pre deti od 18 mesiacov až 4 roky.


 • Bebe-jou Tréningové sedadlo na toaletu, Cosy Humphrey
  Bebe-jou Tréningové sedadlo na toaletu, Cosy Humphrey

  Spoločnosť Bébé-jou už viac ako 60 rokov vyrába predmety slúžiace k starostlivosti o dieťa. Výrobky vychádzajú zo skúsenosti rodičov a detí a vyznačujú sa kreatívnym dizajnom a bezpečnosťou. Sedadlo..

  16.69 €
 • Cosing Nočník hrací s krytom Žabka - zelená
  Cosing Nočník hrací s krytom Žabka - zelená

  Farebný hrací nočník "Žabka" Stane sa skvelým kamarátom pre Vaše ratolesti. Vyrobený z bezpečného, ​​tvrdeného silného plastu. Nočník disponuje protišmykovou rukoväťou a krytom v tvare..

  7.2 €
 • Cosing Nočník hrací s krytom Žabka - ružová
  Cosing Nočník hrací s krytom Žabka - ružová

  Farebný hrací nočník "Žabka" Stane sa skvelým kamarátom pre Vaše ratolesti. Vyrobený z bezpečného, ​​tvrdeného silného plastu. Nočník disponuje protišmykovou rukoväťou a krytom v tvare..

  7.2 €
 • Cosing Nočník - stolička, žltá
  Cosing Nočník - stolička, žltá

  Značka Cosing sa sústredí na výrobky pre deti, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Nočník - stolička Farebný detský nočník, vyrobený z kvalitného materiálu, je ľahký, kompaktný a ľahko..

  7.2 €
 • Babybjörn Adaptér na WC White Pitch Black
  Babybjörn Adaptér na WC White Pitch Black

  Naučiť sa niečo nové môže chvíľu trvať. Adaptér na WC BabyBjörn urobí chodenie na záchod Vášmu dieťaťu o trochu jednoduchšie. Mäkké ergonomické línie bez ostrých hrán sú pohodlné, a umožňujú..

  29.05 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt