Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Combelle
Cena:182.4 €

Detská postieľka Arthur prinesie vašim deťom pokojný spánok plný sladkých snov. Postieľka má zakrivený lamelový rošt, ktorý možno výškovo nastaviť - 4 polohy (63 cm v najnižšej polohe). Keď vaše dieťa vyrastie, môžete vybrať 3 tyče a dieťa tak môže voľne opúšťať svoju postieľku (tyče dokáže vybrať iba dospelá osoba). Otočné kolieska s brzdou umožňujú jednoduchú manipuláciu. Postieľka je dodávaná v súprave s kolieskami a montážnym návodom. Materiál: masívne bukové drevo Rozmery: 120x60 cm, celková výška 90 cm Bezpečnostný výrobok podľa normy EN 716-1 sa Vhodné pre deti vo veku od 0-4 rokov PEFC Certifikácia


 • Combelle Detská postieľka Remi - natural, 60x120 cm
  Combelle Detská postieľka Remi - natural, 60x120 cm

  Detská postieľka Remi prinesie vašim deťom pokojný spánok plný sladkých snov. Postieľka má zakrivený lamelový rošt, ktorý možno výškovo nastaviť - 2 polohy. Nohy postele sú predvŕtané pre otočné..

  94.85 €
 • Combelle Detská postieľka Arthur - natural, 60x120 cm
  Combelle Detská postieľka Arthur - natural, 60x120 cm

  Detská postieľka Arthur prinesie vašim deťom pokojný spánok plný sladkých snov. Postieľka má zakrivený lamelový rošt, ktorý možno výškovo nastaviť - 4 polohy (63 cm v najnižšej polohe). Keď vaše..

  131.3 €
 • Scarlett Detská postieľka Baby - k posteli rodičov, biela
  Scarlett Detská postieľka Baby - k posteli rodičov, biela

  Úžasná detská postieľka Baby bielej farby je vyrobená z kvalitného borovicového dreva, je určená k posteli rodičov. Postieľka má sťahovací bok, ktorého mechanizmus je opatrený 2bodobým systémom. Rošt..

  53.45 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt