Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Candide
Cena:60.69 €

Candide Mantinel na postieľky 60 × 120 a 70 × 140 cm Malý koník prvotriednej kvality chráni bábätko pred udretím a dodáva mu tieň a pocit bezpečia. Mantinel do postieľok na mašle: Vhodný pre rozmery postieľok: 60 × 120 cm alebo 70 × 140 cm. Chráni pred uviaznutím ručičiek medzi tyčkami postieľky. Chráni pred buchnutím o postieľku počas spánku. Poskytuje bábätku väčší pocit bezpečia. Jednoduché pripevnenie pomocou 8 úchytov. Prešívaný mantinel je rozdelený na 3 veľké časti a 2 úzke časti. Úzke časti o šírke 5 cm zaisťujú univerzálne použitie na postieľky dvoch rozmerov. Parametre: Dĺžka jednotlivých častí (zošitý k sebe): 54 × 5 × 60 × 5 × 54 cm Celková dĺžka a výška: 40 × 178 cm Šírka: 3 cm Poťah: bavlna a polyester Výplň 100% polyesterové vlákna. Možno prať do 30 ° C.


 • Candide Mantinel Air do postieľky Medvedík s kapucňou - hnedý
  Candide Mantinel Air do postieľky Medvedík s kapucňou - hnedý

  Candide Mantinel Air do postieľky'Medvedík s kapucňou' je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm. Pre väčšie pohodlie a bezpečie Vašich najmenších. Spodná časť veľmi..

  66 €
 • Candide Mantinel Air do postieľky Mačička
  Candide Mantinel Air do postieľky Mačička

  Candide Mantinel Air do postieľky'Mačička' je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm. Pre väčšie pohodlie a bezpečie Vašich najmenších. Spodná časť veľmi..

  66 €
 • Baby Nellys Mantinel okolo celej postieľky Prúžky, tyrkysový
  Baby Nellys Mantinel okolo celej postieľky Prúžky, tyrkysový

  Nádherný praktický mantinel okolo celej postieľky s prúžkami ochráni deti pred prípadným udretím a zútulní detskú postieľku. Určené pre postieľku s rozmermi 120x60 cm. Mantinel je antialergický a má..

  25.42 €
 • BeeMy Mantinel do postieľky DONUT
  BeeMy Mantinel do postieľky DONUT

  Nechajte svojich najmenších spinkať v pohodlí a kvalite. Mantinel / ochranný golier do postieľky v krásnych farbách a motívoch: Mäkká vnútorná výplň pomôže Vášmu dieťatku cítiť sa bezpečne a..

  24.7 €
 • BeeMy Mantinel do postieľky STARS GREY ICE
  BeeMy Mantinel do postieľky STARS GREY ICE

  Nechajte svojich najmenších spinkať v pohodlí a kvalite. Mantinel / ochranný golier do postieľky v krásnych farbách a motívoch: Mäkká vnútorná výplň pomôže Vášmu dieťatku cítiť sa bezpečne a..

  24.7 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt