Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Candide
Cena:69.31 €

Mantinel na detskú postieľku z kolekcie Little Indian zabráni priamemu kontaktu s tvrdými lamelami. Vaše bábätko tak bude v bezpečí. Mantinel je vhodný do postielok o rozmeroch 60x120 cm a 70x140 cm. Vďaka ôsmim upevňovacím pásikom bude stále na svojom mieste.


 • BeeMy Mantinel do postieľky LOLA DOLLY
  BeeMy Mantinel do postieľky LOLA DOLLY

  Nechajte svojich najmenších spinkať v pohodlí a kvalite. Mantinel / ochranný golier do postieľky v krásnych farbách a motívoch: Mäkká vnútorná výplň pomôže Vášmu dieťatku cítiť sa bezpečne a..

  24.7 €
 • Candide Mantinel na postieľky 120 a 140 cm, Koník
  Candide Mantinel na postieľky 120 a 140 cm, Koník

  Candide Mantinel na postieľky 60 × 120 a 70 × 140 cm Malý koník prvotriednej kvality chráni bábätko pred udretím a dodáva mu tieň a pocit bezpečia. Mantinel do postieľok na mašle: Vhodný pre rozmery..

  60.69 €
 • Candide Mantinel Air do postieľky Medvedík s kapucňou - hnedý
  Candide Mantinel Air do postieľky Medvedík s kapucňou - hnedý

  Candide Mantinel Air do postieľky'Medvedík s kapucňou' je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm. Pre väčšie pohodlie a bezpečie Vašich najmenších. Spodná časť veľmi..

  66 €
 • Candide Mantinel Air do postieľky Mačička
  Candide Mantinel Air do postieľky Mačička

  Candide Mantinel Air do postieľky'Mačička' je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm. Pre väčšie pohodlie a bezpečie Vašich najmenších. Spodná časť veľmi..

  66 €
 • Baby Nellys Mantinel okolo celej postieľky Sovičky, ružový
  Baby Nellys Mantinel okolo celej postieľky Sovičky, ružový

  Nádherný praktický mantinel okolo celej postieľky s motívom sovičiek ochráni deti pred prípadným udretím a zútulní detskú postieľku. Určené pre postieľku s rozmermi 140x70 cm. Mantinel je antialergický..

  25.42 €
 • Candide Mantinel do postieľky Medvedík s kapucňou- hnedý
  Candide Mantinel do postieľky Medvedík s kapucňou- hnedý

  Candide Mantinel Air do postieľky'Medvedík s kapucňou' je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm. Pre väčšie pohodlie a bezpečie Vašich najmenších. Spodná časť veľmi..

  59 €
 • BeeMy Mantinel do postieľky DONUT
  BeeMy Mantinel do postieľky DONUT

  Nechajte svojich najmenších spinkať v pohodlí a kvalite. Mantinel / ochranný golier do postieľky v krásnych farbách a motívoch: Mäkká vnútorná výplň pomôže Vášmu dieťatku cítiť sa bezpečne a..

  24.7 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt