Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Candide
Cena:36.33 €

Candide Cestovná pikniková / hracia deka - rozložte a môže sa na nej Vaše dieťatko hrať, zložte a preneste alebo v nej noste detské hračky. Aké praktické! Rozložiteľná pikniková taška Cestovná hracia deka, ktorá sa ľahko zloží do tvaru malej tašky. Vonku je veľmi užitočná pre pohodlie Vášho dieťaťa alebo pre prenášanie detských hračiek. Vezmite ju so sebou na výlet, do parku alebo napríklad na návštevu. Ďalšie informácie: Rozmer zloženej tašky: 36 × 45 cm. Rozmer rozloženej deky: 90 × 90 cm.


 • Spokey Piknik deka Picnic Toddler orig. Vzor 130 x 170 cm
  Spokey Piknik deka Picnic Toddler orig. Vzor 130 x 170 cm

  Piknik deka s hliníkovou fóliou vo spod garantuje dodatočnú tepelnú izoláciu a odolnosť proti vlhku (je možné rozložiť aj na mokrej tráve) Kanina polar fleece s vysokou gramážou je veľmi mäkká a..

  12.99 €
 • Zuru Vodné balóniky Mimoni - 100 ks
  Zuru Vodné balóniky Mimoni - 100 ks

  To je tá pravá zábava na letné dni! Pripojte, naplňte a za minútu vytvorte 100 samouzavíratelných balónikové bômb. Zažite neopakovateľnú vodné bitku! Sada obsahuje aj dve vodné pištole s odstrelom 5..

  11.28 €
 • Teddies Luk + 3 šípy + terč
  Teddies Luk + 3 šípy + terč

  Vonkajšia súprava luku so šípmi pre malé bojovníkmi. Súprava obsahuje: Luk 71 cm +3 šípy v puzdre + terč plast v krabici Vhodné pre deti od 3 rokov  ..

  8.26 €
 • Wiky Lietajúci drak - lastovička nylon
  Wiky Lietajúci drak - lastovička nylon

  Parádny lietajúci drak sa bude na oblohe určite moc dobre vynímať. Tak hurá na drakiádu! Poďte sa spoločne vyšantiť pri púšťaní drakov, treba s touto lastovičkou. Veľkosť: 160 x 80 cm B 2 farebné..

  9.96 €
 • Spokey Kruh na basketbal so sieťkou
  Spokey Kruh na basketbal so sieťkou

  Obruče ku basketbalu vyrobené z jednotlivého alebo dvojitého oceľového rámu. V komplete: trojfarebná, pevná sieťka a nevyhnutné skrutky pre inštaláciu. Parametre Priemer: 37 cm Priemer obrúčky: 10 mm ..

  12.95 €
 • Disney Drak Star Wars-X-Wing 107 x 47,5 cm
  Disney Drak Star Wars-X-Wing 107 x 47,5 cm

  Ponor sa naplno do fantastického sveta so svojou vesmírnou loďou X-Wing zo svetoznámeho filmu Star Wars. Rozmery: 107 x 47,5 cm Vhodné pre deti od 4 rokov..

  18.48 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt