Informácie o prudukte:
Kategória: Detská výživa
Dodavateľ:Bebivita
Cena:4.91 €

prvý tekvica 190g, od ukončeného 4. mesiaca Zeleninové príkrmy Bebivita sú ideálne variantom pre začiatok obdobia prikrmovanie. Sú bez prídavku soli - obsahujú prirodzene sa vyskytujúce sodík. Vaše bábätko tak spozná prirodzenú chuť jednotlivých zložiek. S repkovým olejom - obsahuje cenné omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek Jednoduché zloženie - vhodné pre zavádzanie príkrmov reguluje stolicu bez lepku Bez prídavku mliečnej zložky Bez prídavku soli a cukrov * Bez prídavku aróm Bez prídavku farbív a konzervačných látok ** Bez prídavku zahusťovadiel - pred použitím premiešajte * Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukor a sodík ** všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona Zloženie: tekvica 50%, voda, zemiakové vločky, repkový olej 0,9%. Návod na prípravu: Požadované množstvo ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnnej rúre. Zamiešajte plastovou lyžičkou, aby ste nepoškodili pohárik. Overte teplotu! Neohřátou časť príkrmu skladujte v uzatvorenej fľaštičke v chladničke (do + 6 ° C) a spotrebujte do 24 hodín. Presvedčte sa pred použitím, či pohárik alebo viečko nie sú poškodené. Bezpečnostné viečko musí pri prvom otvorení cvaknúť.


 • Bebivita Zemiaky-zelenina s morčacím mäsom 6x220g
  Bebivita Zemiaky-zelenina s morčacím mäsom 6x220g

  Od ukončeného 7. mesiaca. Mäso - zeleninový príkrm pre dojčatá a malé deti. Sterilizované. Bez lepku, prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel. Obsahuje..

  5.05 €
 • HiPP BIO Paradajky so špagetami a mozzarellou- PASTA BAMBINI - bezmäsitý 6x220g
  HiPP BIO Paradajky so špagetami a mozzarellou- PASTA BAMBINI - bezmäsitý 6x220g

  Od jemne rozmixovaných pokrmov pre najmenšie deti je možné prejsť k pokrmom s hrubšou štruktúrou. Junior menu HIPP je určené pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Ide o chutné hotové jedlá s kúskami mäsa a..

  10.15 €
 • Bebivita Cestoviny so šunkou a zeleninovou zmesou 6x220g
  Bebivita Cestoviny so šunkou a zeleninovou zmesou 6x220g

  Mäsovo-zeleninový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez prídavku mliečnej zložky, cukrov, aróm, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel, s nízkym obsahom soli - pred použitím..

  5.05 €
 • Bebivita Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom - 6x190g
  Bebivita Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom - 6x190g

  Smotanové zemiaky s mrkvou a kuracím mäsom od ukončeného 5. mesiaca Vďaka mäsovo-zeleninovým príkrmom Bebivita bude mať vaše bábätko pestrý jedálniček. Vhodný príkrm v čase obeda. Sú bez prídavku..

  6.51 €
 • HiPP BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom, 6x250g
  HiPP BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom, 6x250g

  Zeleninovo-mäsový príkrm BIO Paella so zeleninou a kuracím mäsom je vhodný pre deti od ukončeného 12. mesiaca. Príkrm je kompletný hotové jedlo s pečaťou BIO kvality, príprava je možná vo vodnom kúpeli..

  11.42 €
 • Bebivita Bolonské špagety 6x220g
  Bebivita Bolonské špagety 6x220g

  Od ukončeného 7. mesiaca. Mäso - zeleninový príkrm pre dojčatá a malé deti. Sterilizované. Bez prídavku mliečnej zložky, soli, cukrov, farbív, konzervačných látok a zahusťovadiel. Obsahuje lepok. Môže..

  5.05 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt