Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Bebe-jou
Cena:19.96 €

Spoločnosť Bébé-jou už viac ako 60 rokov vyrába predmety slúžiace k starostlivosti o dieťa. Výrobky vychádzajú zo skúsenosti rodičov a detí a vyznačujú sa kreatívnym dizajnom a bezpečnosťou. Výšku nočníka možné zmeniť iba otočením základne Poskytuje dostatok priestoru pre nohy a pohodlné sedenie Vyťahovacia vnútorná vložka sa ľahko čistí a je tvarovaná tak, aby pri močení nemohlo dôjsť k znečisteniu okolia Okraje základne sú lemované mäkkou protišmykovou hmotou zabraňujúcou poškrabaniu podlahy Tréningový nočník je určený pre deti od 1,5 roka do 4 rokov.


 • Keeeper Detské sedadlo na WC Cars
  Keeeper Detské sedadlo na WC Cars

  Detské sedadlo na WC s obrázkom. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko sedátko ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Je ľahké, kompaktné a..

  4.33 €
 • Keeeper Nočník Cars, červený
  Keeeper Nočník Cars, červený

  Detský nočník v modernom vzhľade a kvalitnom spracovaní. Jednoduchá a rýchla údržba. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Je ľahký, kompaktný a vďaka svojmu tvaru, vysokej opierke..

  4.33 €
 • Cosing Sedadlo na WC Klasik - biele
  Cosing Sedadlo na WC Klasik - biele

  Sedadlo na WC-adaptér. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko sedátko ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Je ľahký, kompaktný a vďaka svojmu..

  1.6 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt