Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Baleno
Cena:21.78 €

Krásny mäkučký mantinel ZOO zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky. Ľahko ho upevníte pomocou viazacích šnúrok. Ideálne v kombinácii s ďalšími produktmi z kolekcie ZOO. Údržba: pranie v práčke max. 40 ° C, nebieliť Pri niektorých produktoch sa môže stať, že v dôsledku použitia väčšieho množstva farby dochádza pri prvom praní k uvoľneniu viac farebných pigmentov. Tento problém sa dá jednoducho vyriešiť druhým alebo tretím praním, kedy sa prebytok farby odstráni, teda odporúčame prať zvlášť. Tento proces nemá žiadny vplyv na farebnosť a kvalitu produktu.


 • Mr. FOX Mantinel Candy House, 210x40 cm
  Mr. FOX Mantinel Candy House, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel z kolekcie Candy House zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z..

  25.42 €
 • Mr. FOX Mantinel Spit Spot, 210x40 cm
  Mr. FOX Mantinel Spit Spot, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel z kolekcie Spit Spot zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z..

  25.42 €
 • Scarlett Mantinel Oto, 210x30 cm - béžový
  Scarlett Mantinel Oto, 210x30 cm - béžový

  Mäkkučký mantinel zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky. Ľahko ho upevníte..

  13.42 €
 • Scarlett Mantinel Oto, 210x30 cm - biely
  Scarlett Mantinel Oto, 210x30 cm - biely

  Mäkkučký mantinel zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky. Ľahko ho upevníte..

  13.42 €
 • Mr. FOX Mantinel Dogs, 210x40 cm
  Mr. FOX Mantinel Dogs, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel z kolekcie Dogs zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky...

  25.42 €
 • BeeMy Mantinel do postieľky PINK STARS / DOLLY
  BeeMy Mantinel do postieľky PINK STARS / DOLLY

  Nechajte svojich najmenších spinkať v pohodlí a kvalite. Mantinel / ochranný golier do postieľky v krásnych farbách a motívoch: Mäkká vnútorná výplň pomôže Vášmu dieťatku cítiť sa bezpečne a..

  24.7 €
 • Candide Mantinel Little Indian, 60x120 cm 70x140 cm
  Candide Mantinel Little Indian, 60x120 cm 70x140 cm

  Mantinel na detskú postieľku z kolekcie Little Indian zabráni priamemu kontaktu s tvrdými lamelami. Vaše bábätko tak bude v bezpečí. Mantinel je vhodný do postielok o rozmeroch 60x120 cm a 70x140 cm. Vďaka..

  69.31 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt