Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Baleno
Cena:21.78 €

Krásny mäkučký mantinel Dreams zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky. Ľahko ho upevníte pomocou viazacích šnúrok. Ideálne v kombinácii s ďalšími produktmi z kolekcie Dreams. Údržba: pranie v práčke max. 40 ° C, nebieliť Pri niektorých produktoch sa môže stať, že v dôsledku použitia väčšieho množstva farby dochádza pri prvom praní k uvoľneniu viac farebných pigmentov. Tento problém sa dá jednoducho vyriešiť druhým alebo tretím praním, kedy sa prebytok farby odstráni, teda odporúčame prať zvlášť. Tento proces nemá žiadny vplyv na farebnosť a kvalitu produktu.


 • Baleno Mantinel Drops, 210x40 cm
  Baleno Mantinel Drops, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel Drops zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky. Ľahko ho..

  21.78 €
 • Baleno Mantinel Forest Friends, 210x40 cm
  Baleno Mantinel Forest Friends, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel Forest Friends zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky...

  21.78 €
 • Baleno Mantinel Hello, 210x40 cm
  Baleno Mantinel Hello, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel Hello zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky. Ľahko ho..

  21.78 €
 • Baleno Mantinel Sweet Home, 210x40 cm
  Baleno Mantinel Sweet Home, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel Sweet Home zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky...

  21.78 €
 • Baleno Mantinel ZOO, 210x40 cm
  Baleno Mantinel ZOO, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel ZOO zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky. Ľahko ho..

  21.78 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt