Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Baleno
Cena:21.78 €

Krásny mäkučký mantinel Balloon Ride zútulní postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávaniu ručičiek a nožičiek von z postieľky. Ľahko ho upevníte pomocou viazacích šnúrok. Ideálne v kombinácii s ďalšími produktmi z kolekcie Balloon Ride. Údržba: pranie v práčke max. 40 ° C, nebieliť Pri niektorých produktoch sa môže stať, že v dôsledku použitia väčšieho množstva farby dochádza pri prvom praní k uvoľneniu viac farebných pigmentov. Tento problém sa dá jednoducho vyriešiť druhým alebo tretím praním, kedy sa prebytok farby odstráni, teda odporúčame prať zvlášť. Tento proces nemá žiadny vplyv na farebnosť a kvalitu produktu.


 • Moshi Moshi Mantinel Panda Garden, 180x40 cm
  Moshi Moshi Mantinel Panda Garden, 180x40 cm

  Praktický mantinel do detskej postieľky s príjemným farebným motívom, ktorý podnieti fantáziu vašich detí. Mäkkučký mantinel ochráni deti proti udretiu a zútulní detskú postieľku. Mantinel ľahko..

  23.6 €
 • Happynois Mantinel Indian Night, 210x40 cm
  Happynois Mantinel Indian Night, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel Indian Night zútulnia postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávanie ručičiek a nožičiek von z postieľky...

  21.78 €
 • Happynois Mantinel Pirata, 210x40 cm
  Happynois Mantinel Pirata, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel Pirata zútulnia postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávanie ručičiek a nožičiek von z postieľky. Ľahko..

  21.78 €
 • Happynois Mantinel ským Day, 210x40 cm
  Happynois Mantinel ským Day, 210x40 cm

  Krásny mäkučký mantinel ským Day zútulnia postieľku vášho bábätka. Ale predovšetkým poskytne dieťatku bezpečie a pohodlie. Mantinel zabraňuje prestrkávanie ručičiek a nožičiek von z postieľky...

  18.87 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt