Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Babymoov
Cena:14.51 €

Babymoov Adaptér na WC Soft s úchytkami pomôže malému členovi rodiny prejsť na naozajstný záchod. Poskytne radosť nielen vám, ale aj vášmu dieťaťu. Výrobky francúzskej značky Babymoov vynikajú originálnym, moderným dizajnom a veľmi dobrou praktickosťou. Babymoov znamená kvalitu a bezpečie pre zdravie Vašich detí. Babymoov Adaptér na WC Soft s úchytkami: S vyvýšeným operadlom. S plastovými bočnými úchytmi. Sedacia časť je mäkká, potiahnutá PVC a odnímateľná. Na spodnej strane sú 4 protišmykové podložky. Zaistí Vášmu dieťaťu bezpečné a pohodlné sedenie na toalete. Ľahší prechod na normálne WC. Ľahko sa inštaluje aj deťom. Zmenšuje otvor WC. Zvyšuje komfort. Má hladký povrch bez ostrých hrán. Ľahko sa čistí. Vhodné pre deti do 30kg. Rozmer: 41cm x 38cm x 6cm.


 • Keeeper Detské sedadlo na WC Cars
  Keeeper Detské sedadlo na WC Cars

  Detské sedadlo na WC s obrázkom. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko sedátko ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Je ľahké, kompaktné a..

  4.33 €
 • Keeeper Nočník Cars, červený
  Keeeper Nočník Cars, červený

  Detský nočník v modernom vzhľade a kvalitnom spracovaní. Jednoduchá a rýchla údržba. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Je ľahký, kompaktný a vďaka svojmu tvaru, vysokej opierke..

  4.33 €
 • Cosing Sedadlo na WC Klasik - biele
  Cosing Sedadlo na WC Klasik - biele

  Sedadlo na WC-adaptér. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko sedátko ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Je ľahký, kompaktný a vďaka svojmu..

  1.6 €
 • Cosing Sedadlo na WC Klasik - tyrkysové
  Cosing Sedadlo na WC Klasik - tyrkysové

  Sedadlo na WC-adaptér. Moderný dizajn, kvalitné spracovanie, jednoduchá údržba, to všetko sedátko ponúka. Je to veľmi praktický pomocník v starostlivosti o bábätko. Je ľahký, kompaktný a vďaka svojmu..

  1.6 €
 • Cosing Nočník - stolička (hracia)
  Cosing Nočník - stolička (hracia)

  Materiál: tvrdený silný plast pohodlná veľká opierka široká sedacia časť ergonomický tvar antipolišová ochrana spodku nožičiek nádoba vo farbe korpusu ..

  6.5 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt