Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Babybjörn
Cena:31.75 €

Naučiť sa niečo nové môže chvíľu trvať. Adaptér na WC BabyBjörn urobí chodenie na záchod Vášmu dieťaťu o trochu jednoduchšie. Mäkké ergonomické línie bez ostrých hrán sú pohodlné, a umožňujú dieťaťu sedieť správnym spôsobom. Ľahko ho prispôsobíte na svoju záchodovú dosku. Všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť adaptér na WC tak, aby zodpovedal rozmerom vášho WC a pevne držal na svojom mieste. Akonáhle adaptér na WC prvýkrát nastavíte, môžu ho deti samy nasadiť, keď idú na toaletu. Adaptér má praktickú rukoväť, za ktorú je možné ho zavesiť. Bezpečne sadne na záchod Jednoduché použitie pre dieťa praktické Vek: Odporúčame od 2 rokov. Materiál: Polypropylén (PP). Neobsahuje PVC, BPA, ftaláty, kadmium, olovo, bróm ani chlór. Navyše, tento plast je recyklovateľný. Starostlivosť: Adaptér je ľahko umývateľný pod tečúcou vodou.


 • Chicco Anatomický nočník Chicco - ružový
  Chicco Anatomický nočník Chicco - ružový

  Nočník s anatomickým tvarovaním a vysokou opierkou, ktorá poskytuje dieťaťu pohodlné posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka. Praktické držadlo pre ľahkú..

  5.78 €
 • Cosing Nočník - stolička, zelená
  Cosing Nočník - stolička, zelená

  Značka Cosing sa sústredí na výrobky pre deti, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Nočník - stolička Farebný detský nočník, vyrobený z kvalitného materiálu, je ľahký, kompaktný a ľahko..

  7.2 €
 • Cosing Nočník - stolička (hrací), zelená
  Cosing Nočník - stolička (hrací), zelená

  Značka Cosing sa sústredí na výrobky pre deti, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Nočník - stolička (hrací) Farebný detský nočník, vyrobený z kvalitného materiálu, je ľahký, kompaktný a..

  8.3 €
 • Babybjörn Nočník Smart, Spring Green
  Babybjörn Nočník Smart, Spring Green

  Vaše dieťa je najdôležitejšie na svete. Pre Vás aj pre firmu BabyBjörn, ktorá sa snaží už viac ako 50 rokov zjednodušiť Váš život a život dieťaťa vytváraním inovatívnych výrobkov pre deti do 3..

  21.8 €
 • Bebe-jou Sedadlo na WC, Wishing Pooh
  Bebe-jou Sedadlo na WC, Wishing Pooh

  Spoločnosť Bébé-jou už viac ako 60 rokov vyrába predmety slúžiace k starostlivosti o dieťa. Výrobky vychádzajú zo skúsenosti rodičov a detí a vyznačujú sa kreatívnym dizajnom a..

  10.87 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt