Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Baby Dan
Cena:145.0 €

Originálna štvorhranná ohrádka na hranie od BabyDan, svetového špecialistu na bezpečnosť detí. Mimoriadne široké dvierka, zaberá minimum miesta. Vonkajší rozmer 72x105cm, výška 71cm. Vrátane matraca. Veľmi priestranná ohrádka s extra širokými dvierkami umožňujúcimi jednoduchší prístup. Môže byť otvorená z oboch strán a ovládaná len jednou rukou Výborne sa hodí do rohov miestností, šetrí miesto, vhodné aj do malých priestorov jednoduchá montáž Balenie obsahuje mäkký (prác na 40 ° C) hrací matrac s vysokými okrajmi. Certifikácia Öko-tex. materiál 100% bavlna, náplň z netkanej textile 100% polyester. - Ohyby sú flexibilné, preto môžu byť všetky diely použité mnohými rôznymi spôsobmi. Ak dieťa už nejakú dobu ohrádku nepoužíva, je možné ju ľahko premeniť na bezpečnostnú bariéru, ktorá sa skvele hodí okolo krbu, do širokých a nepravidelných dverí a schodísk alebo ako rozdeľovač izby. Môže byť predĺžená ľubovoľným počtom veľkých (72cm) a malých (33cm) dielov, ktoré sa dodávajú samostatne. POZNÁMKA: Pokiaľ bude ohrádka používaná ako priestorová zábrana, musia sa vždy použiť montážne lišty, ktoré sa majú namontovať na stenu alebo dvere. Dodávajú sa samostatne. VAROVANIE: Nikdy nepoužívajte ohrádku bez správne upevneného vnútorného matraca. Zabraňujete tým posunutiu ohrádky dieťaťom. Nikdy neumiestňujte ohrádku do blízkosti zdrojov tepla. Technické údaje: - Vyrobené z kovu. Zodpovedá norme EN12227: 2010, vyhovuje aj norme EN 71-3. Čistá hmotnosť 13,95 kg hmotnosť vrátane obalu 15,35kg Rozmery balenia 0,79x0,79x0,17cm Výška zábrany 71 cm Pri použití ako otvorová zábrana minimálny otvor 90 cm (nevyhnutné doplniť o stenové kování- montážnej lišty) Vonkajšie rozmery: 72 šírka x 71 výška x 105 dĺžka cm Vyrobené v Dánsku.


 • Chicco Zábrana schodisko nást. 144mm
  Chicco Zábrana schodisko nást. 144mm

  Nadstavec na zábranu do dverí či schodiska veľkosti 144mm (14 cm). Výrobok nami ponúkaný je v súlade s predpismi a zákonmi EÚ a špeciálne i odskúšaný a posúdený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe...

  9.78 €
 • Combelle Hracia okrúhla ohrádka - natural
  Combelle Hracia okrúhla ohrádka - natural

  Okrúhla detská ohrádka na hranie s pevným skladacím dnom odolným proti vlhkosti. Dodáva sa v súprave so 4 vyberateľnými tyčami. Materiál: masívne bukové drevo Rozmery: 108 cm, priemer 63 cm Bezpečnostný..

  94.85 €
 • Combelle Hracie guľatá ohrádka - ružová
  Combelle Hracie guľatá ohrádka - ružová

  Okrúhla detská ohrádka na hranie s pevným skladacím dnom odolným proti vlhkosti. Dodáva sa v súprave so 4 vyberateľnými tyčami. Materiál: masívne bukové drevo Rozmery: 108 cm, priemer 63 cm Bezpečnostný..

  132.1 €
 • Scarlett Detská ohrádka Honzík, borovica
  Scarlett Detská ohrádka Honzík, borovica

  Krásna drevená ohrádka je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Vašim deťom poskytne bezpečný priestor pre hranie. Dno z MDF je obložené molitanom a potiahnuté PVC. Ohrádka má predvŕtané otvory pre..

  45.78 €
 • Scarlett Skladacia ohrádka Scarllet Iva - buk
  Scarlett Skladacia ohrádka Scarllet Iva - buk

  Priestranná skladacia ohrádka Scarllet Iva je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Vašim deťom poskytne bezpečný priestor pre hranie. Spojovací materiál tvorí tvrdený plast. Ohrádka sa skladá zo 4..

  54.5 €
 • Combelle Skladacia ohrádka na hranie - natural
  Combelle Skladacia ohrádka na hranie - natural

  Túto skvelú detskú ohrádku na hranie zložíte počas chvíľky, vďaka tomu ju môžete prepravovať podľa potreby. Jej tyče poskytujú dostatočnú oporu pri pohybe dieťaťa. Ohrádka má pevné skladacie dno..

  91.2 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt