Samolepiaca dekorácia Autá na ceste

Samolepiaca dekorácia Autá na ceste

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:SK
Cena:17.99 €

Samolepiace dekorácie krásne oživia každú detskú izbu. Samolepky nie sú určené len na stenu, ale možno ich lepiť tiež na hladké povrchy ako sú napríklad dvere, skrine, zrkadlá, chladničky či akýkoľvek iný hladký povrch. Uvedený rozmer v parametroch produktu uvádza orientačnú veľkosť nalepenej dekorácie podľa vzoru. Každý obrázok sa lepí samostatne.Téma motívu: cesty, auto, autíčko, miešačka, traktor, lietadlo, balón, bagerRozmery: 1 diel s veľkosťou 60 x 90 cm


 • AG Art Samolepiace detské zrkadlo Krtko, 15 x 21,5 cm
  AG Art Samolepiace detské zrkadlo Krtko, 15 x 21,5 cm

  Ktoré dieťa by nepoznalo roztomilého Krtka v modrých nohaviciach. Kúpte im toto zrkadlo a originálne im ozdobte izbu. Zrkadlo je opatrené obojstrannou lepiacou páskou pre..

  7.99 €
 • Samolepiaca dekorácia opadaný sen,
  Samolepiaca dekorácia opadaný sen,

  Samolepky nie sú určené len na stenu - možno ich lepiť aj na hladké povrchy ako sú napríklad dvere, skrine, zrkadlá, chladničky či akýkoľvek iný hladký povrch. Samolepky na..

  17.99 €
 • AG Art Samolepiace detské zrkadlo Minnie Mouse, 15 x 21,5 cm
  AG Art Samolepiace detské zrkadlo Minnie Mouse, 15 x 21,5 cm

  Všetky dievčatká určite poteší toto ružové zrkadlo s maľujúcou sa Minnie a kačičkou Daisy. Zrkadlo je opatrené obojstrannou lepiacou páskou pre jednoduchú..

  7.99 €
 • Samolepiaca dekorácia limetkový zlet
  Samolepiaca dekorácia limetkový zlet

  Samolepky nie su určené ľan na stenu - možné ich lepiť ai na hladké povrchy Ako ŠÚ napríklad dvere, skrine, zrkadlá, chladničky či akýkoľvek iný hladký povrch. Samolepky..

  13.49 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt