Chladiaca taška kocky

Chladiaca taška kocky

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Outdoorové vybavenie
Dodavateľ:SK
Cena:13.99 €

Taška je uzatvárateľná na zips, vďaka ktorému je izolovaná teplota od vonkajšieho okolia. Má dve väčšie pútka na nosenie v ruke aj cez rameno. Predné vrecko je na suchý zips, bočné vrecko pre drobnosti. Odnímateľný a nastaviteľný popruh. Vnútorná vrstva tašky je silné pogumovaná, aby nedošlo k presiaknutiu vody.Farba: modro-žltá


 • Chladiaca taška zelená
  Chladiaca taška zelená

  Taška je uzatvárateľná na zips, vďaka ktorému je izolovaná teplota od vonkajšieho okolia. Má dve väčšie pútka na nosenie v ruke aj cez rameno. Predné vrecko je na suchý..

  13.99 €
 • Compass 30l Red
  Compass 30l Red

  Kúpte si tento praktický prenosný box na cestovanie alebo piknik, ktorý popri chladení poskytuje aj možnosť ohrevu. Tento model má displej s vnútornou teplotou a praktickú..

  94.49 €
 • Chladiaca taška 16 l, zelená
  Chladiaca taška 16 l, zelená

  Chladiaca taška je navrhnutá pre každodenné prenášanie a skladovanie pokrmov. Moderný dizajn s ananásmi je prednosťou tejto chladiacej tašky. Ideálny pomocník v lete k vode..

  5.99 €
 • Stan rodinný pre 4 osoby, Acra
  Stan rodinný pre 4 osoby, Acra

  Rodinný stan pre 4 osoby, Acra. Rodinný stan dvojplášťový. Jedna spálňa, slnečné strecha, veľká predsieň, podlepené švy, 2000 mm vodný stĺpec, PE podlážka farba..

  74.49 €© 2018 Tovar pre deti, kojenecké potreby, detský tovar a domáce potreby pre vybavenie Vašej domácnosti: Kontakt